سرویس: بیرجند کد خبر: 93088 ۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان:

معاونت توسعه ورزش بانوان در استان‌ها تشکیل می‌شود

فرهادی‌زاد گفت: در ساختار تشکیلاتی اداره کل استان‌ها، معاونت توسعه ورزش بانوان مصوب شده است و وقتی که این معاونت شکل بگیرد، بسیاری از مسائل بانوان حل خواهد شد.

معاونت توسعه ورزش بانوان در استان‌ها تشکیل می‌شود

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهین فرهادی‌زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان بعد از ظهر امروز در حاشیه نشست با نواب رئیس هیات‌های ورزشی و مسئولان ورزش بانوان خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ورزش بانوان نیازمند حمایت است و این حمایت را در بخش‌های مختلف مالی داریم.

 

وی افزود: در بخش ورزش همگانی، قهرمانی و اختصاصی بانوان تخصیصات اعتبارات وجود دارد که سر جای خودش باید هزینه شود و در اعتباراتی که در این نوبت تخصیص خواهد یافت شرایط خراسان‌جنوبی را بهتر خواهیم دید.

 

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: در ساختار تشکیلاتی اداره کل استان‌ها، معاونت توسعه ورزش بانوان مصوب شده است و وقتی که این معاونت شکل بگیرد، بسیاری از مسائل بانوان حل خواهد شد.

 

فرهادی‌زاد با اشاره به این‌که بانوان باید از ساعت‌های خوب سالن‌های ورزشی استفاده کنند، تصریح کرد: ساعت‌هایی به بانوان اختصاص پیدا کند که مشکلاتی برای زندگی آنها پیش نیاید.

 

وی با بیان این‌که از تمامی رشته‌های ورزشی بانوان که فدراسیون آن وجود دارد با پوشش و ملاحظات فرهنگی حمایت می‌کنیم، افزود: اما در کنار این موضوع از ملاحظات فرهنگی استان‌ها هم حمایت می‌کنیم و در این راستا مدیران کل باید با ملاحظات هر استان شرایط ویژه‌ای را برای فعالیت ورزشی ورزشکاران خانم فراهم کنند.

 

انتهای پیام/132/ 11/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب