سرویس: اخبار شهرستانها کد خبر: 93019 ۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد

نجات 10 نفر گرفتار در سیلاب در خراسان جنوبی

شهریاری گفت: با تلاش نیروهای امدادی هلال احمر 10 نفر گرفتار در سیلاب نجات یافته اند.

نجات 10 نفر گرفتار در سیلاب در خراسان جنوبی

به گزارش خاورستان، محمد رحیم شهریاری در جمع خبرنگاران با اشاره حوادث 24 ساعت گذشته بیان کرد: طی این مدت نیروهای هلال احمر به شش مورد حادثه اعزام شده اند.

 

وی با بیان اینکه از این تعداد یک مورد سیل و آبگرفتگی و پنج مورد جاده ای بوده است، گفت: نیروهای هلال احمر در حوادث جاده ای به 13 حادثه دیده امدادرسانی داشتند.

 

شهریاری بیان کرد: طی صبح امروز به دنبال گرفتارشدن در سیل 3 دستگاه خودرو در جاده فرعی معدن کیلومتر 60 محور دیهوک- راور تیم های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی افزود: با تلاش نیروهای امدادی هلال احمر 10 نفر گرفتار در سیل نجات یافته اند.

 

شهریاری با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر ادامه بارندگی ها در استان بیان کرد: در این راستا 178 نفر در قالب 33 تیم در سطح استان برای امدارسانی به حوادث احتمالی آماده باش هستند.

 

وی ادامه داد: 38 نیروی عملیاتی در قالب 10 تیم سیلاب در شهرستان های بیرجند، بشرویه ، سرایان، درمیان، طبس و خوسف به صورت آنکال آماده خدمت رسانی هستند.

 

شهریاری با اشاره به ریزش باران در سطح محورهای مواصلاتی و لغزندگی جاده ها بیان کرد: از شهروندان خواستاریم با رعایت نکات راهنمایی و رانندگی و عمل به توصیه های پلیس، از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

 

وی ادامه داد: همچنین از شهروندان خواستاریم در صورت بروز هرگونه حادثه ای ضمن حفظ خونسردی با شماره 112 تماس گرفته و یا به نزدیک ترین پست امدادی هلال احر مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/132/ 66/

روابط عمومی هلال احمر خراسان جنوبی

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب