آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 92916
تاریخ انتشار : 1398/08/26 - 10:10
نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی:
بهتر بود دولت پیش از افزایش قیمت بنزین مردم را توجیه می‌کرد
امیرحسنخانی گفت: در ماجرای افزایش قیمت بنزین بهتر بود دولت پیش از اجرا، مردم را توجیه می‌کرد و نظرات نمایندگان و کارشناسان را می‌شنید.

به گزارش خاورستان، محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم فردوس، طبس، بشرویه و سرایان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با اشاره به افزایش قیمت بنزین گفت: اجرای افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی آن با شتابزدگی همراه بود و لازم بود تا بحث‌های کارشناسی روی آن انجام و نظرات مختلف راجع آن شنیده شود.

 
وی افزود: روز اول مجلس دهم ما به آقای زنگنه گفتیم که کارت سوخت حذف نشود، اما آقای زنگنه تأکید داشت که باید کارت سوخت حذف شود و عنوان کرد که دیگر کارت سوخت تمام شد.
 
دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این آقایان زمانی که برجام را امضا کردند فکر می‌کردند که دیگر همه چیز قرار است گل و بلبل شود و کارت سوخت را حذف کردند و امروز در حالی سهمیه‌بندی اجرایی شده که هنوز همه کارت سوخت ندارند و هنوز زمینه برای سهمیه‌بندی بنزین فراهم شده است.
 
امیرحسنخانی خاطرنشان کرد: درست است که مجلس اجازه افزایش قیمت بنزین را به دولت داده اما نه افزایش 300 درصدی بلکه اجازه داده این افزایش از 10 تا 30 درصد باشد و بنا نبوده که با این شیب تند افزایش قیمت داشته باشیم.
 
وی افزود: طرح افزایش قیمت بنزین از پختگی لازم برخوردار نبود و لازم بود در این باره نقطه نظرات نمایندگان و کارشناسان شنیده شود.
 
دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس در پایان گفت: در ماجرای افزایش قیمت بنزین بهتر بود تا دولت پیش از اجرای طرح مردم را نسبت به این افزایش قیمت توجیه می‌کرد اما وقتی نمایندگان مردم نسبت به این موضوع مطلع و توجیه نبوده‌اند انتظار هست که مردم مطلع و توجیه باشند؟
 
انتهای پیام/4 /66/


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.