سرویس: اجتماعی کد خبر: 92913 ۱۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی خبر داد

گشایش نمایشگاه بزرگ کتاب خراسان‌جنوبی سوم آذر ماه

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی از گشایش نمایشگاه بزرگ کتاب خراسان‌جنوبی به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی استان از سوم تا هشتم آذرماه خبرداد و گفت: نمایشگاه در محل جدید نمایشگاه بین‌المللی خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.

گشایش نمایشگاه بزرگ کتاب خراسان‌جنوبی سوم آذر ماه

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسن رمضانی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی بعد از ظهر امروز در شورای اداری شهرستان بیرجند از آغاز طرح پاییزه فروش کتاب با تخفیف ۲۰ درصدی از ۲۳ آبان ماه خبر داد و اظهار کرد: این طرح تا ۳۰ آبان‌ماه ادامه دارد.

وی با بیان اینکه ۴۰ برنامه در استان با همکاری ادارات مختلف به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود، افزود: مراسم بزرگداشت هفته کتاب و کتابخوانی با همکاری دانشگاه بیرجند ۲۷ آذرماه برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: در هفته کتاب و کتابخوانی از فعالان حوزه کتاب تجلیل می‌شود.

رمضانی از گشایش نمایشگاه بزرگ کتاب خراسان‌جنوبی به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی استان از سوم تا هشتم آذرماه خبرداد و گفت: نمایشگاه در محل جدید نمایشگاه بین‌المللی خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: کتابها در نمایشگاه با تخفیف ۳۰ درصدی عرضه می‌شود و در این فضا زمینه برای حضور ۴۶۴ ناشر و نمایندگی نشر در استان فراهم شده که تقریبا دو برابر سال گذشته است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: با توجه به مسافت طولانی نمایشگاه از شهر از شهرداری بیرجند درخواست داریم اتوبوس‌هایی را با ساعت حرکت مشخص جهت بازدید از نمایشگاه اختصاص دهند.

رمضانی از اطلاع رسانی در فضای مجازی با راه اندازی کمپین "با کتاب باش" خبر داد و افزود: نیاز است در سطح شهر نیز اطلاع رسانی لازم صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: برخی برنامه های فرهنگی در حاشیه نمایشگاه برای کودکان در نظر گرفته شده و با توجه به نواقصی از جمله مباحث گرمایشی، برق و آسفالت ورودی نمایشگاه که هنوز انجام نشده از مسئولان امر درخواست داریم رسیدگی کرده و نواقص مرتفع شود.

انتهای پیام/127/ 24/

خبرنگار: سمیه سلیمانی

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب