سرویس: اقتصادی کد خبر: 92903 ۱۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۵

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت خراسان‌جنوبی:

طرح کنترل بازار کالا و خدمات از امروز در خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود/ هرگونه افزایش قیمت ممنوع

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی با تاکید بر اینکه هیچ‌گونه مشکلی در ارتباط باذخیره تمامی کالاها در استان وحتی کشور وجود ندارد، گفت: هرگونه افزایش قیمت با مجوز وبدون مجوز تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

طرح کنترل بازار کالا و خدمات از امروز در خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود/ هرگونه افزایش قیمت ممنوع

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی تهوری معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران گفت: به منظور کنترل و جلوگیری از افزایش قیمت‌ها طرح ویژه نظارت بر کالا و خدمات از امروز صبح مورخ 25 آبان‌ماه تا اطلاع ثانوی برگزار می گردد.

 
وی با اشاره به همکاری و همراهی سایر دستگاه‌های نظارتی و ذیربط استان در این طرح، افزود: در این طرح بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی،بسیج و اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی صبح و بعدازظهر بر شبکه های توزیع کالا وخدمات نظارت می‌نمایند. 
 
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی با تاکید بر اینکه هیچ‌گونه مشکلی در ارتباط باذخیره تمامی کالاها در استان وحتی کشور وجود ندارد تصریح کرد: هرگونه افزایش قیمت با مجوز وبدون مجوز تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
 
تهوری بااشاره به اهمیت مشارکت و همراهی مردمی در تسریع و دقت رسیدگی به تخلفات درسطح بازار تاکید کرد: شهروندان هر گونه تخلف اعم از گران‌فروشی، کم‌فروشی، تقلب و همچنین افزایش قیمت‌ها را به سامانه 124 معاونت بازرسی این سازمان گزارش نمایند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.
 
انتهای پیام/127/ 59/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب