سرویس: اجتماعی کد خبر: 92888 ۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴

مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی ستاد کل امر به معروف و نهی از منکر:

بهترین مصداق امر به معروف و نهی از منکر دعوت به وحدت است

حجت الاسلام توانایی گفت: بهترین مصداق امر به معروف این است که یکدیگر را به وحدت دعوت کنیم و با مهربانی و در خفا تذکر دهیم.

بهترین مصداق امر به معروف و نهی از منکر دعوت به وحدت است

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام توانایی مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی ستاد کل امر به معروف و نهی از منکر ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته بیرجند ضمن تبریک ولادت پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم و امام جعفر صادق علیه السلام اظهار کرد: پیامبران به خصوص پیامبران الوالعظم برای دو موضوع به رسالت رسیدند یکی این که برای دین خدا کارکنید و دیگر اینکه تفرقه نداشته باشید.

 

وی افزود: به مشترکات بین شیعه و اهل سنت توجه داشته باشید تا وحدت حفظ شود.

 

مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی ستاد کل امر به معروف و نهی از منکر، یکی از وظایف پیامبر (ص) را امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد و گفت: اگر می خواهیم وحدت را حفظ کنیم لازم است کسانی را که برای اسلام انگلیسی کار می کنند و به خارج از کشور تمایل دارند امر به معروف و نهی از منکر کنیم و بخواهیم از فرمایشات مقام معظم رهبری پیروی کنند.

 

توانایی تصریح کرد: بهترین مصداق امر به معروف این است که یکدیگر را به وحدت دعوت کنیم و امر به معروف را تفکیک کنیم و مردان به مردان و زنان به زنان و با مهربانی و در خفا تذکر دهند.

 

وی افزود: اگر می خواهیم همدیگر را امر به معروف و نهی از منکر کنیم بهتر است به خود شخص و دور از چشم دیگران بگوئیم تا وحدت ما حفظ شود.

 

انتهای پیام/132/ 11/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب