سرویس: نهبندان کد خبر: 92834 ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۰

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری نهبندان خبر داد

اجرای 20 میلیارد ریال پروژه آبخیزداری در نهبندان

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری نهبندان از اجرای 20 میلیارد ریال پروژه آبخیزداری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در این شهرستان خبر داد.

اجرای 20 میلیارد ریال پروژه آبخیزداری در نهبندان

به گزارش خاورستان، محمد حسین کدخدازاده رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیز داری نهبندان با اشاره به پروژه های آبخیزداری از محل اعتبارت صندوق توسعه ملی اظهار کرد: پروژه سنگ و ملات گرم تمام ده از محل اعتبارات این صندوق انجام شده است.

 

وی ادامه داد: اجرای این پروژه با حجم عملیات 400 متر مکعب و اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان به اتمام رسیده است.

 

کدخدازاده با بیان اینکه عملیات اجرایی بند خاکی بیچند در حال اجرا است، اظهار کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان اجرایی می شود.

 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نهبندان ادامه داد: همچنین پروژه بند خاکی رودگور شاهکوه از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در حال اجرا است.

 

وی اعتبار این پروژه را بالغ بر 700 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: این پروژه ها تا دهه فجر آماده بهره برداری است.

 

کدخدازاده با انتقاد از عدم تخصیص اعتبارات جهت مطالعه حوزه های آبخیز شهرستان با توجه به سیاست های سازمان متبوع مبنی بر اجرای پروژه در حوزه هایی که دارای طرح مطالعاتی می باشند خواستار تخصیص اعتبارات لازم جهت انجام مطالعات حوزه های ابخیز شهرستان شد تا در سالهای آینده اجرای پروژه های آبخیزداری با توجه به درخواست های زیاد مردمی و نیاز شهرستان با مشکل مواجه نشود.

 

انتهای پیام/ 132/ 59/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب