سرویس: اجتماعی کد خبر: 92796 ۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۶

شهردار بیرجند:

گرد همایی سند چشم انداز شهر بیرجند برگزار می شود

شهردار بیرجند گفت: گردهمایی در خصوص اخذ نظرات شهروندان در جهت توسعه آتی شهر بیرجند برگزار می شود.

گرد همایی سند چشم انداز شهر بیرجند برگزار می شود

به گزارش خاورستان، محمد علی جاوید شهردار بیرجند اظهار کرد: در راستای تدوین سند چشم انداز شهر بیرجند گردهمایی در خصوص اخذ نظرات شهروندان در جهت توسعه آتی شهر امروز شنبه برگزار می شود.

 

وی افزود: یکی از مهم ترین نیازهای مدیریت شهری تدوین برنامه راهبردی است، به نحوی که بتواند در بخشی از مسایل روزمره شهر مورد استفاده قرار گیرد.

 

به گفته وی امروزه مشارکت شهروندی به عنوان عامل مؤثری در مدیریت شهری بیان می شود و نقش مؤثری در کیفیت بخشی زندگی شهروندان وایجاد تعادل در نیازهای آنان دارد.

 

جاوید استفاده از نظرات شهروندان را در این راستا ضروری دانست و افزود: برنامه ریزی راهبردی برای توسعه شهر می تواند زمینه مناسبی برای تحقق بخش مهمی از حقوق شهروندی در شهر باشد که همانا فرصت مشارکت شهروندان در تعیین جهت گیری موقعیت و هویت آینده شهر را فراهم می کند.

 

شهردار بیرجند مشارکت شهروندان در اداره شهر را یکی از ضرورت های مهم مدیریت شهری برشمرد و از عموم شهروندان، دانشگاهیان، فرهنگیان، دانشجویان،نخبگان ، صاحب نظران، کسبه و .... درخواست کرد با شرکت در این گردهمایی در دست يابي به سند چشم انداز و توسعه شهر بیرجند مشارکت کنند.

 

انتهای پیام/ 132/ 59/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب