سرویس: اجتماعی کد خبر: 92795 ۱۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۶

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:

دانشجویان بسیجی همیشه خود را آماده خدمت به مردم می‌دانند/ یکی از مظاهر وحدت استکبارستیزی است

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: دانشجویان بسیجی که پاسداران ارزش‌های انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها هستند همیشه خود را آماده خدمت به مردم می‌دانند.

دانشجویان بسیجی همیشه خود را آماده خدمت به مردم می‌دانند/ یکی از مظاهر وحدت استکبارستیزی است

ابوذر صلاحی مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، با اشاره به این‌که دشمنان از وحدت و انسجام مردم ایران می‌ترسند، گفت: یکی از مظاهر وحدت و تقریب مذاهب اسلامی همین استکبارستیزی است که از مفاهیم بلند اسلام و آموزه‌های قرآنی مشترک مسلمین است.

وی ادامه داد: بی‌تردید، وحدت و انسجام امروز ملت ایران که از برکات انقلاب اسلامی است را مرهون رهبری معظم انقلاب و اسلام ناب محمدی هستیم.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی، حضور شیعه و سنی در راهپیمایی‌ها کنار یکدیگر را خار در چشم دشمنان دانست و تصریح کرد: این حضور عالمانه شیعه و سنی در کنار هم در مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان نشان از عمق درک صحیح اسلام ناب در مقابل اسلام آمریکایی است.

صلاحی با بیان این‌که اسلام مخالف ظلم و استعمار است خاطرنشان کرد: اسلام با دشمن مرزبندی هوشمندانه دارد بطوری که حامی پابرهنگان و مستضعفان عالم و مخالف اشرافی‌گری و محافظه‌کاری است.

وی ادامه داد: دانشجویان بسیجی که پاسداران ارزش‌های انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها هستند همیشه خود را آماده خدمت به مردم می‌دانند.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی با بیان این‌که وحدت و همدلی به نفع مسلمانان و تفرقه و جدایی به ضرر آن‌هاست، عنوان کرد: دشمنان نظام در طول 40 سال اخیر تمامی تلاش خود را به کار بستند تا با ایجاد تفرقه در میان ملت ایران، اهداف شوم خود را در کشور ما عملی کنند.

صلاحی تأکید کرد: اما همواره هوشیاری و بصیرت ملت ایران، این توطئه‌ها را خنثی و دشمنان را ناامید کرده است.

وی با اشاره به ارادت قلبی ملت ایران به آرمان‌های انقلاب اسلامی، افزود: دشمنان هیچ‌گاه نمی‌توانند مردم ایران را از آرمان‌های انقلاب، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری دور کنند.

مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: درود بر پیشگامان تشکیل حکومت بزرگ جهانی از شیعه و سنی در عصر اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا و سلام و صلوات بر زمینه‌سازان این مسیر پربرکت از شهدای صدر اسلام تا دفاع مقدس و مدافعان حرم که خونشان همچنان جاری است.

 خبرنگار: مجتبی فلاحی

انتهای پیام/4/ 14/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب