سرویس: اجتماعی کد خبر: 92788 ۱۷:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۱۴

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد

اعزام کاروان سلامت به روستای بویک از بخش شاخنات بیرجند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از اعزام کاروان سلامت به مناسبت هفته سلامت بانوان به روستای بویک از بخش شاخنات شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: قریب به 100 نفر از بانوان توسط افراد این تیم ویزیت شدند.

 اعزام کاروان سلامت به روستای بویک از بخش شاخنات بیرجند

به گزارش خاورستان، محمد رحیم شهریاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به محرومیت روستاهای خراسان جنوبی اظهار کرد: در راستای تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر مبنی بر حمایت از زندگی و سلامت جامعه، در ایام مختلف سال تیم‌های کاروان سلامت به مناطق محروم و کم برخوردار استان اعزام می‌شوند.

 

وی از اعزام کاروان سلامت به مناسبت هفته سلامت بانوان به روستای بویک از بخش شاخنات شهرستان بیرجند خبر داد و افزود: این کاروان به ارائه خدمات مختلفی اعم از درمانی، آموزشی و فرهنگی در بین بانوان روستا پرداختند.

 

شهریاری با بیان اینکه قریب به 100 نفر از بانوان توسط افراد این تیم ویزیت شدند، اظهار کرد: همچنین 100 بسته ست بهداشتی به ارزش پنج میلیون تومان بین بانوان این روستا توزیع شده است.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: طی مدت فعالیت این کاروان آموزش هایی پیرامون مقابله با بیماری های همچون فشار خون، دیابت، قلبی و ریوی به علاقه مندان ارائه شد.

 

بنا به گفته وی چهار نفر در قالب تیم درمانی کاروان شامل پزشک عمومی، متخصص زنان، ماما و پرستار در این روستا به ارائه خدمت پرداختند.

 

شهریاری با بیان اینکه این کاروان با همکاری دفتر امور بانوان استانداری، دانشگاه علوم پزشکی و هلال احمر برگزار شده است، افزود: داروهای مورد نیاز به ارزش ۵ میلیون تومان در اختیار بیماران قرار گرفت.

 

وی اظهار کرد: بدون شک اقدامات ارزشمند اعضای کاروان سلامت در نقاط مختلف استان همواره در ذهن و دل مردم ماندگار و دعای خیرآنان بدرقه تلاشگران این عرصه خواهد بود.

 

انتهای پیام/132/ 59/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب