آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 92780
تاریخ انتشار : 1398/08/13 - 20:42
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: مابقی محور بیرجند - قاین از محل اعتبارات ماده ۵۶ تا پایان سال ۹۹ به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدصادق معتمدیان عصر روز گذشته در حاشیه بازدید از پروژه دوبانده‌سازی جاده بیرجند-قاین در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امسال اجرای ۱۴ پروژه در حوزه راه‌های شهرستان‌هاي استان آغاز شد که مناقصه ۶ پروژه انجام و تحويل پيمانکار شده است.

 

وی افزود:به زودی مراحل تدوين اسناد و برگزاری مناقصه انجام می‌شود و اميدواريم تا سه ماه آينده مابقی پروژه‌ها تحويل پيمانکار شود و شاهد آغاز عمليات اجرايی آنها باشيم.

 
معتمدیان تصریح کرد: با اتمام این ۱۴ پروژه با اعتبار ۶۳۰ ميليارد تومان، ۳۰۰ کيلومتر باند دوم در سطح استان به بهره‌برداری می‌رسد.
 
استاندار خراسان جنوبی درباره دوباندسازی جاده بیرجند - قاين گفت: در سفر وزير راه و شهرسازی به استان (خرداد امسال) مقرر شد ۵۰ ميليارد تومان از ظرفيت قانونی ماده ۵۶ توسط بانک مسکن به اين پروژه تزريق شود.
 
وی ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده، مراحل نهايی تخصيص اين اعتبار از ناحيه بانک مسکن در حال انجام است همچنين در حال رايزنی برای جذب ۵۰ ميليارد تومان ديگر از طريق بانک سپه هستيم.
 
معتمدیان گفت: در حال حاضر ۵۰ کیلومتر از عملیات دوباندسازی جاده بيرجند - قاين باقيمانده است که ۲۰ کيلومتر آماده آسفالت اين محور تا خرداد سال آينده زير بار ترافيك می‌رود.
 
وی افزود: مابقی این محور نيز از محل اعتبارات ماده ۵۶ تا پايان سال ۹۹ به بهره‌برداری خواهد رسيد.
 
استاندار خراسان جنوبی اظهار کرد: با پیگیری‌هايی که امسال انجام شد و با توجه دولت و در راستای مصوبات سفر رئيس سازمان برنامه و بودجه به استان، اعتبارات بخش راه تا امروز نسبت به سال قبل سه برابر شده است.
 
وی گفت: مجموع اعتبارات ملی حوزه راه سال گذشته ۶۰ میليارد تومان بوده که امسال تاکنون ۱۹۰ ميليارد تومان اعتبار جذب شده و اميد است اين رقم تا پايان سال نيز افزايش يابد.
 
انتهای پیام/ 132/ 59/


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.