آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 92769
تاریخ انتشار : 1398/08/13 - 14:41
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه هدف اصلی 13 آبان به مبارزه علیه تفکرهایی که 180 درجه با دعوت همه ی انبیاء اختلاف دارند، برگشت می کند، گفت: در تفکر لیبرال دموکراسی که اصالت با سرمایه داری و اقتصاد است.

به گزارش خبرنگار  خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، در دیدار با رئیس قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین اظهار کرد: 13 آبان یک روز استثنایی است و می توان گفت که اهم مسائل مربوط به 13 آبان است و حتی بزرگ ترین روزها از ۱۲ بهمن تا ۲۲ بهمن نیز محصول ۱۳ آبان است.

 

وی افزود: برای اینکه جایگاه و حق 13 آبان ماه ادا شود، باید کتاب ها نوشت و این در حالی است که مخاطبین 13 آبان که نوعا جوان هستند و گیرایی دارند و می توانند موثر باشند، باید اشباع گردند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه هدف اصلی 13 آبان به مبارزه علیه تفکرهایی که 180 درجه با دعوت همه ی انبیاء اختلاف دارند، برگشت می کند، خاطر نشان کرد: در تفکر لیبرال دموکراسی که اصالت با سرمایه داری و اقتصاد است، ارزش همه چیز را با توجیه اقتصادی تعریف می کنند و می گویند که انسان یک حیوان اقتصادی است.

 

آیت الله عبادی با بیان اینکه در تفکر لیبرال دموکراسی غرب هیچ چیز جز اقتصاد معنی نمی دهد، گفت: اینکه آن ها حرف از ارزش، حقوق، اخلاق، دین و رحم می زنند، همه نیرنگ و قالب هایی است که برای فریب از آن استفاده می کنند.

 

وی با اشاره به اینکه مستکبرین جهانی پایبند به هیچ قانون و تعهدی نیستند و دین را نیز تا زمانی قبول دارند که منافعشان تأمین گردد، گفت: آنچه این ها انجام می دهند برای جامعه انسانی تعجب آور است.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: در فرهنگ لیبرال دموکراسی غرب، کشتن، آواره کردن، قتل، دزدی، فریب و تقلب، هنگامی که توجیه اقتصادی داشته باشد، زشت و بد نیست، همچنین کلمه‌ی حسن و قبح در این مسلک و مکتب خبیث، معنی نمی دهد.

 

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه آگاه کردن مردم به این تفکر خطرناک، کار بسیار بزرگی است، گفت: امروز بحث مسلمان و غیر مسلمان مطرح نیست بلکه اگر این ستمگران دستشان به آنچه که می خواهند برسد، به هیچ ملتی اجازه حرف زدن نمی دهند.

 

وی افزود: بارها شنیده اید که در سیستم مستکبرین جهانی، تعبیری وجود دارد به نام پایان تاریخ، و این یعنی از آدم ابوالبشر تاکنون، جریانات، اشخاص، سیاست ها و… متحول می شوند، اما وقتی نوبت به حکومت لیبرال دموکراسی رسد، دیگر تغییری حاصل نخواهد شد.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: همانگونه که کرم های خراط به جان درخت ها می افتند و درخت ها را خشک می کنند، کشورهای اروپایی استعمارگر، صهیونیست ها و آمریکایی ها برای جان، فرهنگ و حیات بشر آفتی شده اند اما مردم خبر ندارند.

 

آیت الله عبادی افزود: در کشور فرانسه که خود را مهد آزادی بیان می داند، ۵۱ هفته است که جلیقه زردها و جلیقه سیاه ها به میدان می آیند و تنها یک سوال دارند و آن اینکه چطور ۹۹ درصد ثروت سیستم سرمایه داری لیبرال، در دست یک درصد، و یک درصد ثروت در دست ۹۹ درصد جمعیت است، اما دولت مردان به جای اینکه به سوالشان پاسخ دهند، آن ها را کور، کشته، شکنجه و راهی زندان می کنند.

 

وی اضافه کرد: در کشور فرانسه اگر کسی به پیغمبران اهانت کند، می گویند آزادی بیان وجود دارد اما اگر در خصوص هولوکاست تردید کند، طبق قانون مصوب فرانسه، جرم شناخته می شود و باید شکنجه و راهی زندان شود.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ابراز داشت: شکنجه گاه های استعمارگران تنها شکنجه گاه ابوغریب نیست، بلکه در بسیاری از کشورها به صورت شناخته و ناشناخته شکنجه گاه دارند و به هیچ وجه رحم، حیا، ادب و اخلاق برای آن ها معنی نمی دهد.

 

آیت الله عبادی تأکید کرد: اتفاقات و مطالب 13 آبان اگر به درستی باز شود و مورد تحلیل قرار گیرد و چراغ خطر آن نیز روشن گردد، می توان کتاب ها نوشت و مردم را بیدار کرد.

 

وی افزود: این کشورهای یقه سفید و به ظاهر متمدن از جمله آلمان، فرانسه و انگلیس و.. سوابقشان مشخص است که با ملت ایران چه کردند و اکنون نیز می بینید که با د