سرویس: اخبار استان کد خبر: 92585 ۲۱:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰

خبرهای کانال پلیس 30 مهر؛

كشف 4 کیلو و 130 گرم هروئین فشرده درنهبندان/19 راس دام قاچاق در شهرستان درمیان کشف شد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان از كشف 4 كيلو و 130 گرم هروئین فشرده در بازرسی از یک دستگاه پژو 405 در اين شهرستان خبر داد.

كشف 4 کیلو و 130 گرم هروئین فشرده درنهبندان/19 راس دام قاچاق در شهرستان درمیان کشف شد

به گزارش خاورستان، احسان رحیمی فرمانده نیروی انتظامي شهرستان نهبندان از كشف 4 كيلو و 130 گرم هروئین فشرده در بازرسی از یک دستگاه پژو 405 در اين شهرستان خبر داد.

 
وی افزود: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان نهبندان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک دستگاه سواری پژو 405 که قصد عزیمت به شهرهای مرکزی کشور را داشت مشکوک شدند و خودرو را جهت بازرسی تخصصی متوقف کردند.
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان بیان کرد: مأموران خودروی متوقف شده را بازرسی کردند که در بازرسی از این خودرو 4 کیلو و 130 گرم هروئین فشرده کشف و یک متهم در این رابطه دستگیر کردند.
 
رحیمی تصریح کرد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به دادسرا اعزام و با دستور مقام قضائی روانه زندان شد.
 
کشف 19 راس دام قاچاق در شهرستان "درمیان"
 
حسن دشتستانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان درميان از کشف 19 راس دام قاچاق در این شهرستان خبر داد.
 
وی افزود: عصر روز گذشته ماموران انتظامی اين شهرستان هنگام كنترل خودروهای عبوری به يک پیکان وانت مشكوک شدند و به راننده خودرو دستور ايست دادند.
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان درمیان افزود: مأموران در بازرسي از خودرو 19 راس دام كه فاقد مجوز دامپزشكی بود کشف كردند.
 
دشتستانی تصريح کرد: در اين رابطه يک خودرو توقيف و یک متهم دستگیر شد که متهم دستگیر شده با تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائی معرفی شد.
 
وی خاطرنشان کرد: با توجه به اين كه بسياری از بيماری های خطرناک قابل سرايت به انسان و در واقع مشترک بين دام و انسان است،جابجايی و نقل و انتقال دام بدون مجوز بهداشتی می‌تواند سلامت شهروندان را به مخاطره بياندازد.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب