سرویس: اخبار استان کد خبر: 92584 ۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۳۰

رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی انتقاد کرد

روند دو بانده کردن جاده‌های خراسان‌جنوبی کند است/ جان باختن 177 نفر در جاده‌های استان از ابتدای سال

رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: روند دو بانده سازی راه‌های خراسان‌جنوبی بسیار کند است و اگر در روند دو بانده کردن جاده‌ها تسریع نشود در آینده شاهد افزایش بیشتر تصادفات خواهیم بود.

روند دو بانده کردن جاده‌های خراسان‌جنوبی کند است/ جان باختن 177 نفر در جاده‌های استان از ابتدای سال

به گزارش خاورستان، علیرضا رضایی رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی با انتقاد از روند کند دو بانده کردن جاده‌ها، گفت: بیشترین مشکلات ترافیکی استان در حوزه جاده‌های برون شهری است.

 
وی با اشاره به آمار بالای جان باختگان تصادفات در خراسان‌جنوبی، افزود: راه‌های استان دارای 27 نقطه حادثه خیز شناسنامه دار کشوری است که متاسفانه تاکنون فقط 9 نقطه آن اصلاح شده و این در حالی است که 49 نقطه دیگر مستعد حادثه نیز شناسایی و برای اصلاح به سازمان‌های ذی‌ربط اعلام شده است.
 
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی با اعلام این که آمار تصادفات در خراسان جنوبی نگران کننده است، بیان کرد: در 5 سال گذشته هزار و 16 نفر در راه‌های استان کشته و 11 هزار و 470 نفر نیز مجروح شدند.
 
رضایی با اشاره به جان باختن 177 نفر از ابتدای امسال در راه‌های خراسان‌جنوبی، افزود: از جمله راهکارهای کاهش تعداد جان باختگان در استان انجام اقدامات زيرساختی در بخش مهندسی راه و اقدامات فرهنگی و اجتماعی است.
 
وی با انتقاد از روند بسیار کند دو بانده سازی راه‌های خراسان‌جنوبی، گفت: داشتن جاده ایمن لازمه رانندگی ایمن مردم است و اگر در روند دو بانده کردن جاده‌ها تسریع نشود در آینده شاهد افزایش بیشتر تصادفات خواهیم بود چراکه با ابزار جریمه به تنهایی نمی‌توان تصادفات را کنترل کرد.
 
انتهای پیام/127
 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب