سرویس: اخبار استان کد خبر: 92569 ۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۹

خبرهای کانال پلیس 29 مهرماه؛

برخورد پژوپارس با کامیونت خاور یک کشته برجای گذاشت/دستگيری سارقان اماکن خصوصی در "طبس"

رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: برخورد سواری پژوپارس با کامیونت خاور در محور قاین به بیرجند حوالی آرین شهر یک کشته بر جای گذاشت.

برخورد پژوپارس با کامیونت خاور یک کشته برجای گذاشت/دستگيری سارقان اماکن خصوصی در "طبس"

به گزارش خاورستان، سردار مجید شجاع فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان جنوبی از كشف 51 كيلو و 700 گرم شيشه در عمليات پليس شهرستان "خوسف" خبر داد.

 
وی افزود: مأموران انتظامی شهرستان "خوسف" در راستای مقابله باسوداگران مرگ با انجام يک سری كارهای اطلاعاتی و پليسی از حمل و جا به جايي يک محموله مواد مخدرصنعتي از سوی مرزهای شرقی کشور توسط قاچاقچيان مطلع و بلافاصله بررسي موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.
 
فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان جنوبی بیان کرد: مأموران با گشت زنی و كنترل محورهای عبوری، خودرو قاچاقچيان را شناسايي كردند و با اجراي طرح مهار كاميون حامل مواد مخدر را متوقف و در بازرسي از آن 51 كيلو و 700 گرم شيشه كشف كردند.
 
شجاع با بيان اينکه در اين عمليات 3 متهم دستگير و به مراجع قضائي معرفي شدند، تصريح كرد: مبارزه با توزيع كنندگان مواد مخدر صنعتي از خواست ها و مطالبات اصلي مردم بوده و خط قرمز پليس محسوب مي شود و نيروي انتظامي با تمام توان با ورود و عرضه مواد مخدر برابر قانون رفتار خواهد كرد.
 
 
دستگيری سارقان اماکن خصوصی در "طبس"
محمد جلال زاده جانشین نیروی انتظامی شهرستان طبس از دستگیری 2سارق حرفه ای سابقه دار و کشف 23 فقره سرقت اماکن خصوصی در این شهرستان خبر داد.
 
وی گفت: با اعلام وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی در سطح شهرستان طبس بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.
 
جانشین نیروی انتظامی شهرستان طبس بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام کار اطلاعاتی گسترده و تحقيقات ميداني رد پای دو سارق سابقه دار در ارتکاب سرقت های اماکن خصوصی را کشف و محل اختفای آنان را شناسایی كردند.
 
جلال زاده با اشاره به اينكه مأموران در عملیات غافلگیرانه، 2 نفر سارق حرفه ای را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند خاطر نشان كرد: سارقان ابتدا منکر هرگونه سرقتی شدند اما پس از ارائه شواهد و مستندات موجود به 23 فقره سرقت اماکن خصوصی در سطح شهرستان طبس اعتراف كردند.
 
وی انگيزه متهمان از سرقت را تأمین هزینه های مصرف مواد مخدر بيان كرد و گفت: در اين رابطه 2 متهم با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضايي  معرفي شدند.
 
 
كشف سوخت قاچاق در"سربيشه"
احمد کارگر فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سربيشه از کشف 2 هزار و 500 لیتر سوخت قاچاق خبر داد.
 
وی افزود: روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان سربیشه در راستای مبارزه با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی هنگام  كنترل محورهاي عبوري به يک دستگاه كاميون و اتوبوس مشکوک شدند و خودروها را متوقف كردند.  
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سربيشه بیان کرد: مأموران در بازرسی از اين خودروها 2 هزار و 500 ليتر مواد سوختي قاچاق از نوع گازوئيل کشف كردند.
 
كارگر تصريح كرد: در اين رابطه 2 متهم دستگير و با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائی معرفی شدند.
 
هزار و 500 قطعه مرغ فاقد مجوز توقيف شد
 
سرهنگ حسن دشتستانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان درمیان از توقیف خودروی حامل یک هزار و 500 قطعه مرغ غير مجاز و بدون مجوز بهداشتي در شهرستان "درمیان" خبر داد.
 
وی افزود: مأموران اين شهرستان هنگام گشت زنی و کنترل محور "درميان–سربيشه" به يک كاميون مشکوک شدند و خودرو را متوقف کردند.
 
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان درمیان بیان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو یک هزار و 500 قطعه مرغ زنده که بدون مجوز بهداشتی حمل مي شد کشف كردند که در اين رابطه پرونده ای تشکيل و متهم به مراجع قانونی معرفی شد.
 
یک کشته در اثر برخورد خودروی سواری با کامیونت خاور
 
علیرضا رضایی رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی بیان کرد: برخورد سواری پژوپارس با کامیونت خاور در محور قاین به بیرجند حوالی آرین شهر یک کشته بر جای گذاشت.
 
وی افزود: این حادثه ساعت 16 و یک دقیقه در کیلومتر 62 محور قاین به بیرجند رخ داد.
 
 رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی بیان کرد: در این حادثه یک نفر فوت و یک نفر مصدوم شد.
 
رضایی عنوان کرد: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را انحراف به چپ سواری پژو ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه در پیچ و جاده لغزنده تشخيص داده اند.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب