آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 92558
تاریخ انتشار : 1398/07/29 - 11:53
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: طبق اطلاعات و آمارهای اداره کل راه و شهرسازی استان ، طی سال جاری میزان جذب اعتبارات و پیشرفت در پروژه های راه سازی در استان نسبت به سال قبل 4 برابر افزایش یافته است.

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان‌جنوبی در جلسه ستاد توسعه شهرستان نهبندان  اظهار کرد: طبق اطلاعات و آمارهای اداره کل راه و شهرسازی استان ، طی سال جاری میزان جذب اعتبارات و پیشرفت در پروژه های راه سازی در استان نسبت به سال قبل 4 برابر افزایش یافته است.

 

وی با اشاره به ارزشمند بودن سفر سال‌های پیش مقام معظم رهبری و دستور صدور سند توسعه شهرستان نهبندان، افزود: با گذشت قریب ۱۴ سال از سفر مقام معظم رهبری به این شهرستان و علیرغم  تهیه سند توسعه آن ، متاسفانه طی سال های گذشته اقدام شایع و ملموسی در خصوص رفع محرومیت از این شهرستان انجام نگرفته است ، لذا ضرورت دارد مدیران استانی و شهرستان به اجرایی شدن سند توسعه شهرستان توجه ویژه‌ای داشته باشند .
 
استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: حرکت در مسیر توسعه شهرستان نهبندان که از مطالبات گذشته  مقام معظم رهبری می‌باشد اکنون برای ما یک تکلیف شرعی است و باید مدیران شهرستان علی الخصوص فرماندار شهرستان با رایزنی، پیگیری، جذب اعتبارات، هم‌افزایی و هماهنگی با سایر دستگاه‌های اجرایی تخصصی و بر پایه برنامه‌های اجرایی مشخص و  پروژه محوری حرکت کنند .
 
 معتمدیان بر جذب و ترغیب سرمایه گذاران بومی و غیر بومی در شهرستان نهبندان تاکید کرد و از سفر مدیران ایدرو و ایمیدرو طی روزهای آتی جهت بررسی میدانی و مذاکره در خصوص انجام سرمایه گذاری در شهرستان نهبندان خبر داد.
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.