سرویس: اخبار استان کد خبر: 92553 ۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۸

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری بشرویه خبر داد

اتمام 8 پروژه آبخیزداری در بشرویه تا پایان آذر

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بشرویه گفت: در سال جاری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی 8 پروژه آبخیزداری در چهارحوزه آبخیز شهرستان بشرویه اجرایی می‌شود که تا پایان آذر به اتمام خواهد رسید.

اتمام 8 پروژه آبخیزداری در بشرویه تا پایان آذر

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدرضا رفیعی رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بشرویه در جمع خبرنگاران، گفت: در سال جاری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی 8 پروژه آبخیزداری در چهارحوزه آبخیز شهرستان بشرویه اجرایی می‌شود.

 

وی افزود: این پروژه‌ها در حوزه‌های آبخیز ارسک، نخاب، غنی‌آباد و جگرکوه با اعتباری بیش از دو میلیارد و 500 میلیون تومان با حجم عملیاتی 63 هزارمتر مکعب و حجم ذخیره سازی آب 200 هزار متر مکعب روان آب ذخیره خواهد شد.
 
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بشرویه بیان کرد: کار اجرایی این پروژه‌ها آغاز شده و تاکنون حدود 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته لذا طبق تعهده داده شده در سفر استاندار خراسان‌جنوبی این پروژه ها تا پایان آذرماه به اتمام می‌رسد.
 
 
رفیعی عنوان کرد: نظر به اینکه اعتبارات پروژه‌های آبخیزداری از محل صندوق توسعه ملی در سال گذشته دو میلیارد و 200 میلیون تومان بوده مقایسه اعتبارات نشان از افزایش 300 میلیون تومانی اعتبارات دارد.
 
وی اظهار کرد: طرح مطالعات سیاهریگ وکال سنوا در دست اقدام است و در سال جاری حوزه آبخیز نیگنان وحوزه اصفاک از محل اعتبارات استانی تامین خواهد شد.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب