آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 92494
تاریخ انتشار : 1398/07/23 - 08:02
عبادی در تذکر شفاهی به روحانی؛
نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت شوند
حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی عصر روز گذشته در تذکر شفاهی به رئیس جمهور گفت: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ضرورت دارد.

به گزارش خاورستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی عصر روز گذشته در تذکر شفاهی به رئیس جمهور گفت: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ضرورت دارد.

وی در این تذکر بیان کرد: آقای رئیس جمهور؛ درخواست داریم وضعیت نیروهای شرکتی را سریعاً روشن و تبدیل وضعیت کنید. برابر اصل 126 قانون اساسی این وظیفه برعهده شما است. لازم است افرادی که سال های متمادی به صورت شرکتی و در حالت ناامنی شغلی کار کرده اند تبدیل وضعیت شوند.
 
عبادی در خصوص قیمت برق نیز اظهار کرد: افزایش قیمت برق نیز در شرایط اقتصادی کنونی شایسته نیست و وزیر نیرو در این اقدام تجدیدنظر کند.
 
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از اقدامات انقلابی آقای رئیسی در جهت مبارزه با مفاسد اقتصادی تشکر کرد و افزود: امیدواریم شرایطی در کشور فراهم شود که هیچ مفسد اقتصادی احساس امنیت نکند و هیچ فعال سالم اقتصادی نگران نباشد.
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.