سرویس: سیاسی کد خبر: 92494 ۰۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۲۳

عبادی در تذکر شفاهی به روحانی؛

نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت شوند

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی عصر روز گذشته در تذکر شفاهی به رئیس جمهور گفت: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ضرورت دارد.

نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت شوند

به گزارش خاورستان، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی عصر روز گذشته در تذکر شفاهی به رئیس جمهور گفت: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ضرورت دارد.

وی در این تذکر بیان کرد: آقای رئیس جمهور؛ درخواست داریم وضعیت نیروهای شرکتی را سریعاً روشن و تبدیل وضعیت کنید. برابر اصل 126 قانون اساسی این وظیفه برعهده شما است. لازم است افرادی که سال های متمادی به صورت شرکتی و در حالت ناامنی شغلی کار کرده اند تبدیل وضعیت شوند.
 
عبادی در خصوص قیمت برق نیز اظهار کرد: افزایش قیمت برق نیز در شرایط اقتصادی کنونی شایسته نیست و وزیر نیرو در این اقدام تجدیدنظر کند.
 
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از اقدامات انقلابی آقای رئیسی در جهت مبارزه با مفاسد اقتصادی تشکر کرد و افزود: امیدواریم شرایطی در کشور فراهم شود که هیچ مفسد اقتصادی احساس امنیت نکند و هیچ فعال سالم اقتصادی نگران نباشد.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب