آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 92488
تاریخ انتشار : 1398/07/22 - 14:46
رئیس اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان نهبندان گفت: موکب‌های مسجد حضرت ابوالفضل (ع) و آستان مقدس سید علی(ع) نهبندان برای پذیرایی از زائران پاکستانی برپا شده که تا کنون به 1500 زائر خدمات‌دهی شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حمید بهادری رئیس اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان نهبندان ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: موکب‌های مسجد حضرت ابوالفضل (ع) و آستان مقدس سید علی(ع) نهبندان برای پذیرایی از زائران پاکستانی برپا شده است.

 

وی با بیان اینکه تاکنون این موکب‌ها به یک‌هزار و 500 نفر از زائران خدمت‌رسانی داشته‌اند، افزود: این تعداد در قالب 25 اتوبوس از زائران پاکستانی در وعده‌های مختلف پذیرایی شدند.

 

رئیس اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان نهبندان بیان کرد: زائران پاکستانی در این موکب‌ها با چایی، خرما و یک وعده صبحانه نیز پذیرایی شده و بعد از استراحت کوتاهی مجدد حرکت کردند.
 
بهادری عنوان کرد: این موکب‌ها تا بعد از اربعین حسینی و برگشت آخرین کاروان زائران پاکستانی برپا خواهد بود و از زوار امام حسین(ع) پذیرایی می‌کنند.
 
وی با بیان اینکه خدمت‌رسانی به زائران پاکستانی از محل موقوفات مرتبط و کمک خیران هر سال صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: خراسان‌جنوبی یکی از مسیرهای اصلی عبور زوار پاکستانی به سمت عتبات عالیات است.
 
رئیس اداره اوقاف وامورخیریه شهرستان نهبندان گفت: خدمت رسانی به زائران پاکستانی هر ساله در استان انجام می‌شود و امسال نیز این زوار در مسیر رفت و برگشت مهمان استان و شهرستان نهبندان خواهند بود.
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.