سرویس: اخبار استان کد خبر: 92412 ۱۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷

چوب حراج بر ذخایر معدنی خوسف/ خواب آسوده فرماندار خوسف

اقدام سازمان صنعت، معدن و تجارت استان جهت مزایده پهنه معدنی سنگ‌های قیمتی و تزئینی شهرستان و ممانعت از بهره‌مندی مردم شهرستان خوسف توسط افراد غیربومی سایر استان‌ها که بهره‌بردار پهنه‌های معدنی این شهرستان می‌باشند، سبب نگرانی و نارضایتی شدید مردم عزیز و ولایتمدار شهرستان گردیده است.

چوب حراج بر ذخایر معدنی خوسف/ خواب آسوده فرماندار خوسف

به گزارش خاورستان، در نامه رئیس شورای اسلامی شهرستان خوسف به استاندار خراسان جنوبی با عنوان درخواست مساعدت آمده است:

 

پس از حمد خدا متعال و درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص) ؛ پیرو مراجعات مکرر مردم عزیز شهرستان بویژه مردم سخت‌کوش و ولایتمدر منطقه خور در خصوص نگرانی‌های پیش آمده و با توجه به این‌که سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اقدام به مزایده پهنه معدنی سنگ‌های قیمتی و تزئینی شهرستان نموده است و حضور افراد غیربومی از سایر استان‌ها و شهرستان‌ها در این مزایده و مشکلات متعددی که از این موضوع باعث نارضایتی و نگرانی مردم عزیز شهرستان خوسف گردیده است با عنایت به این‌که منابع، معادن و ذخایری که قاعدتا باید منافع آن ابتدا به مردم بومی خود شهرستان که در شرایط سخت با خشکسالی‌های اخیر و محرومیت فراوان در این مناطق زندگی می‌کنند برسد اما اقدام مذکور از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و ممانعت از بهره‌مندی مردم شهرستان خوسف توسط افراد غیربومی سایر استان‌ها که بهره‌بردار پهنه‌های معدنی این شهرستان می‌باشند، سبب نگرانی و نارضایتی شدید مردم عزیز و ولایتمدار شهرستان گردیده است.

از حضرتعالی استدعا می‌گردد؛ در خصوص رفع مشکلات مذکور و تأمین رضایت مردم عزیز شهرستان امر به مساعدت و اقدام فرمایید.

 

با تشکر و سپاس فراوان

سید محمود موسوی‌رستگار رئیس شورای اسلامی شهرستان خوسف

انتهای پیام/4


نظرات بازدیدکنندگان

علی
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸

دوست عزیز اگر دقت فرمایید نامه شورا به موضوع مزایده هست یعنی اصلا نباید مزایده گذاشته می شد چون این منابع مال خود مردم شهرستان خوسف است. معنی زایده را همه می دانند. شما دقت نفرمودید.


ناشناس
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۸

سلام به رییس محترم شورا بفرمایید مزایده یعنی یک شخص از اون سر کشور هم می تونه شرکت کنه و ممکنه برنده هم بشه می دونم این نظز منتشر نمی شه چون شما وظیفه رسانه ای تون فراموش کردید و بدنبال منافع حزبی هستید تا منافع مردم خراسان جنوبی


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب