سرویس: اخبار استان کد خبر: 92406 ۱۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۶

فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی خبر داد

ضرب شصت پلیس خراسان‌جنوبی به سوداگران مرگ در گلستان/کشف 640 کیلو تریاک و حشیش از قاچاقچیان مواد مخدر

فرمانده انتظامی استان از کشف 450 کیلو تریاک و 190 کیلو حشیش توسط هدایت اطلاعاتی پلیس خراسان جنوبی در عملیات مشترک با مأموران فرماندهی انتظامی استان گلستان خبر داد.

ضرب شصت پلیس خراسان‌جنوبی به سوداگران مرگ در گلستان/کشف 640 کیلو تریاک و حشیش از قاچاقچیان مواد مخدر

به گزارش خاورستان، سردار مجید شجاع فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی از کشف 450 کیلو تریاک و 190 کیلو حشیش توسط هدایت اطلاعاتی پلیس خراسان جنوبی در عملیات مشترک با مأموران فرماندهی انتظامی استان گلستان خبر داد.

 

وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی خراسان‌جنوبی اطلاعاتی دریافت کردند که قاچاقچیان مواد مخدر قصدر دارند محموله‌ای از مواد مخدر را با یک سواری سمند حمل و به شهرهای شمالی کشور منتقل کنند که موضوع پیگیری و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار گرفت.

 
فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان‌جنوبی بیان کرد: مأموران خودروی حامل مواد مخدر را رهگیری و کنترل کردند که خودرو در محورهای مواصلاتی استان گلستان شناسایی شد و با اعلام موضوع به فرماندهی انتظامی استان گلستان، خودرو توقیف و راننده آن دستگیر شد.
 
شجاع عنوان کرد: مأموران در این عملیات 450 کیلو تریاک و 190 کیلو حشیش کشف و متهم دستگیر شده را به پلیس مبارزه مخدر منتقل کردند که متهم با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.
 
وی بر مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان مواد مخدر تأکید کرد و گفت: عملیات مشترک پلیس فرصت سوء استفاده از سوداگران مرگ را می‌گیرد و قاچاقچیان مواد مخدر در هر نقطه از کشور رهگیری و به قانون سپرده خواهند شد.
 
کشف 36 کیلو و 500 گرم تریاک در"سربیشه"
فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه از کشف 36 کيلو و 500 گرم ترياک در بازرسی از موتورسیکلت در این شهرستان خبر داد.
 
وی گفت: در اجرای طرح مقابله با عاملان تهيه و توزيع مواد مخدر، ماموران پاسگاه عملیاتی"درح" شهرستان سربیشه در محورهای فرعی این شهرستان به یک موتورسیکلت مشکوک شدند و به راننده آن دستور ایست دادند.
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سربیشه افزود: راکب موتور سیکلت بدون توجه به ایست مأموران پلیس متواری شد که با اقدامات پلیسی موتورسیکلت توقیف و راکب آن دستگیر شد.
 
کارگر تصریح کرد: مأموارن در بازرسی از موتور سیکلت و پاکسازی محل 36 کیلو و 500 گرم تریاک کشف کردند.
 
انتهای پیام/127
 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب