آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 92406
تاریخ انتشار : 1398/07/16 - 12:51
فرمانده انتظامی استان از کشف 450 کیلو تریاک و 190 کیلو حشیش توسط هدایت اطلاعاتی پلیس خراسان جنوبی در عملیات مشترک با مأموران فرماندهی انتظامی استان گلستان خبر داد.

به گزارش خاورستان، سردار مجید شجاع فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی از کشف 450 کیلو تریاک و 190 کیلو حشیش توسط هدایت اطلاعاتی پلیس خراسان جنوبی در عملیات مشترک با مأموران فرماندهی انتظامی استان گلستان خبر داد.

 

وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی خراسان‌جنوبی اطلاعاتی دریافت کردند که قاچاقچیان مواد مخدر قصدر دارند محموله‌ای از مواد مخدر را با یک سواری سمند حمل و به شهرهای شمالی کشور منتقل کنند که موضوع پیگیری و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار گرفت.

 
فرمانده نیروی انتظامی استان خراسان‌جنوبی بیان کرد: مأموران خودروی حامل مواد مخدر را رهگیری و کنترل کردند که خودرو در محورهای مواصلاتی استان گلستان شناسایی شد و با اعلام موضوع به فرماندهی انتظامی استان گلستان، خودرو توقیف و راننده آن دستگیر شد.
 
شجاع عنوان کرد: مأموران در این عملیات 450 کیلو تریاک و 190 کیلو حشیش کشف و متهم دستگیر شده را به پلیس مبارزه مخدر منتقل کردند که متهم با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.
 
وی بر مبارزه بی‌امان با قاچاقچیان مواد مخدر تأکید کرد و گفت: عملیات مشترک پلیس فرصت سوء استفاده از سوداگران مرگ را می‌گیرد و قاچاقچیان مواد مخدر در هر نقطه از کشور رهگیری و به قانون سپرده خواهند شد.
 
کشف 36 کیلو و 500 گرم تریاک در"سربیشه"
فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه از کشف 36 کيلو و 500 گرم ترياک در بازرسی از موتورسیکلت در این شهرستان خبر داد.
 
وی گفت: در اجرای طرح مقابله با عاملان تهيه و توزيع مواد مخدر، ماموران پاسگاه عملیاتی"درح" شهرستان سربیشه در محورهای فرعی این شهرستان به یک موتورسیکلت مشکوک شدند و به راننده آن دستور ایست دادند.
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سربیشه افزود: راکب موتور سیکلت بدون توجه به ایست مأموران پلیس متواری شد که با اقدامات پلیسی موتورسیکلت توقیف و راکب آن دستگیر شد.
 
کارگر تصریح کرد: مأموارن در بازرسی از موتور سیکلت و پاکسازی محل 36 کیلو و 500 گرم تریاک کشف کردند.
 
انتهای پیام/127
 


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.