سرویس: قاین کد خبر: 92179 ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۴

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:

طرح الزام دولت در تعیین سرفصل جنایات آمریکا در کتب درسی مدارس و دانشگاه‌ها تصویب شد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: طرح الزام دولت در تعیین سرفصل جنایات آمریکا در کتب درسی مدارس و دانشگاه‌ها به اتفاق آرا تصویب شد.

طرح الزام دولت در تعیین سرفصل جنایات آمریکا در کتب درسی مدارس و دانشگاه‌ها تصویب شد

به گزارش خاورستان، به نقل از میزان نماینده مردم قائنات و زیرکوه و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه عصر سه شنبه دوم مهرماه  کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: بررسی طرح الزام دولت در تعیین سرفصل جنایات آمریکا در کتب درسی مدارس و دانشگاه‌ها در جلسه روز دوم مهرماه این کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

وی افزود: پیرو این جلسه طرح الزام دولت در تعیین سرفصل جنایات آمریکا در کتب درسی مدارس و دانشگاه‌ها به اتفاق آرا تصویب شد.
 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در حال حاضر به نظر می‌رسد که باید تمرکز بیشتری بر روی نوع تغییر نگرش دانش آموزان به جنایات آمریکا در طول تاریخ ایران انجام شود لذا به همین دلیل این طرح مد نظر قرار گرفت و به کمیسیون آموزش و پرورش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری ارسال شد.
 
فلاحتی اظهار کرد: پیرو این طرح جنایات آمریکا باید در سرفصل دروس دانشگاهی هم گنجانده شود.
 
وی خاطرنشان کرد: در صورت تصویب این طرح و قانونی شدن آن، دروس مربوط به جنایات آمریکا نه تنها در کتب درسی گنجانده که باید در برنامه‌های آموزش و پرورش هم گنجانده شود.
 
انتهای پیام/127
 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب