سرویس: اخبار شهرستانها کد خبر: 92094 ۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

اگر به اقتصاد مقاومتی توجه می‌شد ایران قابل تحریم نبود

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از همان ابتدا بحث اقتصاد مقاومتی جدی گرفته نشد، گفت: اگر به اقتصاد مقاومتی توجه شده بود اصلا کشور قابل تحریم نبود.

اگر به اقتصاد مقاومتی توجه می‌شد ایران قابل تحریم نبود

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی امروز در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان که با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، جانشین فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی کشور و وزیر معین خراسان جنوبی برگزار شد، اظهار کرد: یکی از اشکالاتی که از همان ابتدا در بحث اقتصاد مقاومتی به وجود آمد به انحراف رفتن اقتصاد مقاوتی بود به گونه‌ای که اگر مسئولان یک بوستان رال افتتاح میکردند با عنوان پروژه اقتصاد مقاومتی مطرح می‌کردند.

 

وی با بیان اینکه بحث اقتصاد مقاومتی جدی گرفته نشد، افزود: اگر به اقتصاد مقاومتی توجه شده بود اصلا کشور قابل تحریم نبود.

 

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در خراسان جنوبی ظرفیت های زیادی برای بحث توسعه و اقتصاد داریم که باید به آن توجه شود و یکی از این ظرفیتها کارخانه کویر تایر است که اگر طرح توسعه آن اجرایی شود ۳۰ درصد لاستیک مورد نیاز کشور تامین می‌شود.

 

عبادی عنوان کرد: بیمه قالیبافان را مجلس تصویب کرد اما اجرایی نمیشود که با توجه به زحمت زیاد بافندگان فرش و افزایش قیمتی که در بازار فرش شاهد هستیم به بیمه قالیبافان توجه و از بافتدگان حمایت شود.

 

وی با بیان اینکه کشت گلخانه ای در خراسان جنوبی به خوبی جواب میدهد، گفت: در استان سرمایه گذاری هزینه زیادی دارد و باید از نظر مالی و تخصیص یارانه به استان توجه ویژه شود.

 

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اگر به بحث سرمایه گذاری در استان توجه شود شاهد رونق تولید و اقتصاد مقاومتی در استان خواهیم بود.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب