سرویس: اجتماعی کد خبر: 92048 ۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷

در آستانه سال تحصیلی جدید؛

رزمایش زنگ نشاط در خراسان‌جنوبی آغاز شد

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان‌ جنوبی گفت: رزمایش زنگ نشاط از امروز همزمان با بازگشایی مدارس آغاز شده و با همکاری نیروی انتظامی و سایر ارگان‌ها به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

رزمایش زنگ نشاط در خراسان‌جنوبی آغاز شد

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین محمدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان‌ جنوبی صبح امروز در مراسم اجرای رزمایش زنگ نشاط در خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: ورود افراد توزیع کننده مواد مخدر یا خرده فروشان در اطراف مدارس یکی از موضوعات مورد دغدغه در آستانه سال تحصیلی است که باید اقدامات موثری در این زمینه انجام شود.

 
وی به اجرای رزمایش زنگ نشاط همزمان با بازگشایی مدارس اشاره کرد و افزود: این رزمایش با هدف تامین نظم و امنیت بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و همچنین پاکسازی محیط اطراف مدارس از مزاحمت‌های خیابانی و خرید مواد مخدر در مسیر تردد دانش آموزان اجرا می‌شود. 
 
محمدی ادامه داد: رزمایش زنگ نشاط از امروز آغاز شده و با همکاری نیروی انتظامی و سایر ارگان‌ها به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.
 
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان‌ جنوبی گفت: اگر مکانی در پیرامون مراکز آموزشی و مدارس سطح استان اقدام به خرید و فروش مواد مخدر کند با هماهنگی مقام  قضایی پلمپ خواهد شد.
 
وی تاکید کرد: در راستای اجرای این طرح با تمام افرادی که اقدام به ایجاد مزاحمت برای دانش آموزان و یا در مسیر تردد دانش آموزان ایجاد پاتوق مصرف مواد مخدر و خرید و فروش آن را داشته باشند با هماهنگی مقام قضایی برخورد جدی می‌شود.
 
انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب