سرویس: اجتماعی کد خبر: 92045 ۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

مهمترین گزینه روی میز دشمن، به خواب بردن جامعه ما است/ جبهه ایمانی از داخل خانه، مدرسه و دانشگاه باید به بیدار کردن جامعه بپردازد

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی به سخن دشمن که تمام گزینه‌ها روی میز ما است، اشاره کرد و گفت: دشمن یک طرح مهمی نیز روی میز دارد که آن به خواب بردن جامعه است و این طرح بسیار بدتر از جنگ نظامی است چرا که بعد از به خواب بردن جامعه اقدام به غارت می‌کند.

مهمترین گزینه روی میز دشمن، به خواب بردن جامعه ما است/ جبهه ایمانی از داخل خانه، مدرسه و دانشگاه باید به بیدار کردن جامعه بپردازد

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان‌‌جنوبی صبح امروز در همایش تجلیل از آمرین به معروف و ناهیان از منکر نیروی انتظامی خراسان جنوبی با بیان این‌که آمران به معروف و ناهیان از منکر بهترین و بزرگترین مسئولیت فرایض دینی را به دوش دارند، اظهار کرد: آنها به صورت علمی و تحقیقی حیات را مطابق با علم می‌دانند.

 
وی با اشاره به این‌که انسان سالم مانند سلمان فارسی طمع، حرص و شهوت نمی‌تواند او را خراب کند و روح سالم در عالم یقین قرار دارد، افزود: اما وقتی بر سر دو راهی حق یا باطل قرار می‌گیرد این روح مریض بر می‌انگیزد و انسان را دچار تردید می‌کند.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان این‌که بیداری روح همان توجه است و انسانی که توجه به مسائل دارد بیدار است، گفت: آدمی که روحش خواب است نسبت به مسائل مختلف بی‌توجهی دارد و این موضوع به جامعه هم مربوط است.
 
عبادی تصریح کرد: ما جامعه‌ای زنده داریم چرا که تمام آن را علم و آگاهی فرا گرفته است اما جامعه مرده یک جامعه ناآگاه است و اگر به آن لگد بزنید کاری از دستش بر نمی‌آید.
 
وی با بیان این‌که دشمن به خاطر این‌که ما و جامعه ما زنده است به فکر جنگ با ما است، افزود: جامعه سالم دارای هدف و رهبر است و تردیدی در مسیر خود ندارد.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: تردید مرضی برای روح محسوب می‌شود و جامعه و انسانی که بیدار است همواره چشم خود را باز دارد و دچار غفلت نمی‌شود.
 
عبادی به سخن دشمن که تمام گزینه‌ها روی میز ما است، اشاره کرد و ادامه داد: دشمن یک طرح مهمی نیز روی میز دارد که آن به خواب بردن جامعه است و این طرح بسیار بدتر از جنگ نظامی است چرا که بعد از به خواب بردن جامعه اقدام به غارت می‌کند.
 
وی غفلت و بی توجهی را سبب به خواب رفتن جامعه دانست و افزود: دشمن برای به خواب رفتن جامعه ما کارهای بسیاری انجام داده است اما یک مانعی بر سر راه دارد که قرآن کریم است و می‌خواهند آن را از سر راه بردارند سپس جامعه را به خواب ببرند.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمن می خواهد تعلیمات، عفت، صداقت و ارزش‌های قرآن کریم را از بین ببرد.
 
عبادی افزود: استعمارگران این کارها را با مطالعات بسیاری انجام می دهند و دراز مدت بر روی آن فکر می کنند و موسیقی، فحشا و منکرات ابزارهایی هستند که می‌خواهند از طریق آن‌ها جامعه ما را به خواب غفلت ببرند.
 
وی افزود: بعد از انقلاب اسلامی دشمنان آلودگی‌هایی را در جامعه ایجاد کردند که خود به خود در جامعه از بین نخواهد رفت و این آلودگی‌ها مثل یک بیماری است که باید آن را از بین ببریم.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به این‌که دشمن از افراد خواب، ناآگاه و بی‌توجه در هر مقام و پستی استفاده می کند، گفت: می‌بینید علیه جامعه ما انواع تحریم‌ها صورت می‌گیرد اما واردات مواد مخدر، مشروبات الکلی، مدهای نامعقول و غیره تحریم نمی‌شود چراکه می خواهند جامعه ما را به خواب غفلت ببرند.
 
عبادی با اشاره به این‌که اکثریت جامعه ما هوشیار، بیدار و زنده هستند، ادامه داد: برای این جامعه سخت است که هم با دشمن بیرونی و هم با آدم‌های نادان داخلی مقابله کند.
 
وی افزود: دشمن بیرونی هر کاری کند انسان گلایه‌ای ندارد اما وقتی می بینیم ابزارهای سرگرمی از جمله موسیقی و مواد مخدر به وسیله خودی‌ها در جامعه رواج پیدا می کند برای ما بسیار سخت است و شکست‌های ما در داخل رقم می خورد نه در خارج.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان این‌که دشمن می‌خواهد جامعه ما را به غفلت بکشاند، گفت: مطابق با آن اولین کار ما بیدار کردن جامعه است و بسیاری از افراد منحرف در داخل به خاطر غفلت گرفتار دام‌های دشمن شده‌اند و جبهه ایمانی از داخل خانه، مدرسه و دانشگاه باید به بیدار کردن جامعه بپردازد.
 
عبادی با بیان این سوال که این موسیقی‌های حرام و مهیج و مواد مخدر را چه کسانی در جامعه ما ترویج می کنند؟ ادامه داد: این گونه موضوعات است که غیرت و حجاب را از جامعه می‌گیرد و بیداری برای جامعه مقدمه امر به معروف و نهی از منکر است و باید به آن توجه بیشتری داشته باشیم.
 
وی در پایان خطاب به آمران به معروف و ناهیان از منکر گفت: اولین قدم برای شما بیدار کردن مردم است و این ننگ است که جوانان ما ابزار انگلیس و صهیونیست شوند.
 
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: ننگ است که جوانان ما آگاه به نقشه‌های دشمن نباشند و دشمن از طریق مواد مخدر، مشروبات الکلی، مد و ... ما را سرگرم کند و کشور را از چنگ ما درآورد.
 
انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب