سرویس: اجتماعی کد خبر: 92017 ۰۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۷

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی:

امسال 30 هزار بسته تحصیلی جهت حمایت از دانش آموزان بی‌بضاعت و مستعد توزیع می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: امسال 30 هزار بسته تحصیلی توسط سازمان تهیه و توزیع خواهد شد که 18 هزار بسته تحصیلی ویژه دانش‌آموزان دبستان و 12 هزار بسته ویژه دانش آموزان متوسطه است.

امسال 30 هزار بسته تحصیلی جهت حمایت از دانش آموزان بی‌بضاعت و مستعد توزیع می‌شود

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت‌الاسلام و المسلمین بخشی‌پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح مهر تحصیلی به منظور حمایت از دانش آموزان بی‌بضاعت و مستعد استان از محل موقوفات مرتبط و مشارکت خیرین برگزار می‌شود.

 

وی تشریح کرد: امسال 30 هزار بسته تحصیلی توسط سازمان تهیه و توزیع خواهد شد که 18 هزار بسته تحصیلی ویژه دانش‌آموزان دبستان و 12 هزار بسته ویژه دانش آموزان متوسطه است.

 

وی افزود: در استان خراسان جنوبی 52 بسته تحصیلی از محل موقوفات مرتبط توزیع خواهد شد که بر این اساس 35 بسته از محل موقوفه پرویز رحیمی در بیرجند به مبلغ 40.442.500 ریال و 12 بسته از محل موقوفه عبداله در شهرستان سربیشه به مبلغ 13.866.000 ریال و 5 بسته از محل موقوفه سلم‌آباد سربیشه به مبلغ 6.642.750 ریال هزینه خواهد شد.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی، تأکید کرد: با توجه به نزدیکی شروع سال تحصیلی جدید یکی از حوزه‌هایی که نیاز روز جامعه است و واقفین بایستی به آن توجه ویژه داشته باشند، کمک هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان بی‌بضاعت است که می‌توانند به‌منظور شادکردن دل‌های بسیاری از دانش‌آموزان و نیز بهره‌مندی از این اجر بزرگ حسنه موقوفه‌هایی را به این نیت تنظیم و وقف کنند.

 

انتهای پیام/4

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب