سرویس: اجتماعی کد خبر: 91999 ۱۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۵

فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام خراسان رضوی:

مذاکره نمی‌تواند جایگزین مبارزه شود/ قدرت نظامی آمریکا فشل است/ تفکرات شهید کاوه در جهان تکثیر شده

فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام خراسان رضوی با بیان اینکه مذاکره پاسخ نمی‌دهد، گفت: مذاکره نمی‌تواند جایگزین مبارزه شود اگر اصالت را به مذاکره بدهیم مسیر ذلت را طی خواهیم کرد. مذاکره اگر باشد باید در طول مبارزه باشد نه به جای مبارزه.

مذاکره نمی‌تواند جایگزین مبارزه شود/ قدرت نظامی آمریکا فشل است/ تفکرات شهید کاوه در جهان تکثیر شده

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار یعقوب‌علی نظری فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام خراسان رضوی صبح امروز در یادواره سردار شهید محمود کاوه و شهدای عملیات کربلای 2، اظهار کرد: بر اساس تمام مدارک، شواهد و وصیت نامه‌هایی که از شهدا باقی مانده تمام شهدای ما یک هدف داشتند و آن هدف استقرار، استحکام، بالندگی و گسترش نظام مقدس اسلامی است.

 
وی با بیان اینکه شهدا برای این هدف جان خود را کف دست گذاشته و تسلیم خدا کردند، افزود: رضایت شهدا در این است که ما به اهداف آنها عمیق و غلیظ بپردازیم.
 
فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام خراسان رضوی بیان کرد: رضایت شهدا در این است که آنها را ناظر بر اعمال خود بدانیم.ضمن پرداختن به فضیلت شهدا باید هدف آنها تبیین شود و به هدف والای آنها یعنی نظام مقدس جمهوری پرداخته شود.
 
نظری بیان کرد: شهید کاوه برای دفاع از کشور جان خود را کف دست گذاشت و در مناطق کردستان دفاع کرد و در نهایت در منطقه ۲۵۱۹ به شهادت رسید. تمام تلاش شهید کاوه برای این بود که به انقلاب اسلامی آسیب نرسد.
 
وی اظهار کرد: امروز مجبور نیستیم برای دفاع از کشور در مرزهای کشور بجنگیم بلکه امروز جغرافیای فیزیکی مرزی ما به جغرافیای معنوی و عقیدتی تبدیل شده است. 
 
فرمانده سپاه امام رضا علیه‌السلام خراسان رضوی گفت: اگر روزی ما به عنوان یک ملت وظیفه دفاع از کشور داشتیم امروز این ملت تبدیل به امت شده است.
 
نظری عنوان کرد: اگر شهید کاوه و تمام شهدا در غرب و جنوب با مظلومیت و کمبود امکانات اما قدرتمندانه در مقابل دشمن ایستادگی کردند امروز باید به خود ببالیم که فرزندان نظام از نظام اسلامی دفاع می‌کنند.
 
وی اظهار کرد: اگر امروز نظام اسلامی حفظ شده و در اوج قدرت و افتخار قرار گرفته و هر روز ما شاهد یک موفقیت هستیم به این دلیل بود که فریاد انقلابی این ملت در جای جای کشور روزی بلند بود و حال از نقاط متعدد رزم بین حق و باطل فریاد انقلابی بلند است.
 
فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام خراسان رضوی با بیان اینکه شهدای ما و رزمندگان تکثیر شدند، افزود: امروزه شاهد فریادهای انقلابی در تمام نقاط جهان هستیم. امروز صدایی به نام سید حسن نصرالله فریاد می‌زند و می‌گوید حسین زمان ما کیست و کجا قرارگرفته است.
 
نظری عنوان کرد: امروز سید حسن نصرالله با قدرت می‌گوید که ما حسین زمان را تنها نمی‌گذاریم و اینها همه نشان از تکثیر شهید کاوه و تفکرات وی است.
 
وی گفت: اگر روزی شهید مطهری فریاد زد باید یزید و شمر زمان را شناخت و معرفی کرد امروز این موضوع تحقق یافته و همه با شناخت حسین زمان به شمر و یزید زمان خود بیدار شده و به دشمن و استکبار یورش می‌برند.
 
فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام خراسان رضوی با بیان اینکه امروز تمام آنهایی که علم برداشته و سر تعظیم در برابر شهدا فرود می‌آورند مسیر شهدا را پیدا کردند، اظهار کرد: امروز اسماعیل هنیئه نماد مقاومت است و اینها مسائل عادی نیست اینها هما شاخصه‌هایی است که به برکت خون شهدا در جهان دیده می‌شود.
 
نظری عنوان کرد: وسعت جغرافیایی عادی گسترده شده است و قدرت انقلاب امروزه در تمام دنیا دیده می‌شود.
 
وی با بیان اینکه امروز عزت‌مندی و قدرت‌مندی انقلاب روز به روز در حال گسترش است، تصریح کرد:استکبار امروزه جایگاهی ندارد. واقعیت آمریکا همینی است که دیده می‌شود نه آنچه آن را معرفی می‌کنند.
 
فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام خراسان رضوی با بیان اینکه پهباد آمریکا زده می‌شود و هیچ نمی‌گوید، گفت: این نشان از قدرت کشور ایران است و حال نمی‌شود واقعیتها را گفت. در طول تاریخ و آیتدگان خواهند گفت که چرا آمریکا و ترامپ جرات نکرد دست روی ماشه موشک خود بگذارد.
 
قدرت نظامی آمریکا فشل و فرسوده است 
نظری تصریح کرد: قدرت نظامی آمریکا فشل و فرسوده است و توان مقابله عملی و نظری ندارد که اینها نیز همه به برکت خون شهدا است.
 
وی خاطرنشان کرد: در تمام زمینه ها شرایط آمریکا همین است. فکر نکنیم آمریکا در شرایط تحریم علیه ایران وضعیت اقتصادی خوبی دارد آمریکا وابستگی زیادی به دلار های عربستان که سرمایه مسلمانان است، دارد.
 
فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام خراسان رضوی گفت: اگر کمک عربستان نباشد وضعیت اقتصادی آمریکا هم خوب نیست.
 
نظری بیان کرد: باید در محضر شهدا و خانواده آنها سر تعظیم فرود آوریم و اهداف شهدا را برجسته کنیم چراکه دشمن در صدد از بین بردن نظام است.
 
وی تاکید کرد: راه همین راهی است که تا کنون پیش رفته ایم راه دیگری به جز راه مبارزه و مقاومت وجود ندارد.باید خط شهدا را که خط مبارزه با کفر و ایادی بوده دنبال کنیم. 
 
مذاکره نمی‌تواند جایگزین مبارزه شود
فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام خراسان رضوی با بیان اینکه مذاکره پاسخ نمیدهد، تصریح کرد: مذاکره نمی‌تواند جایگزین مبارزه شود اگر اصالت را به مذاکره بدهیم مسیر ذلت را طی خواهیم کرد. مذاکره اگر باشد باید در طول مبارزه باشد نه به جای مبارزه.
 
نظری گفت: در شرایط اقتصادی کنونی باید صرفه جویی در خرید، اهتمام به تولید و عدم اخلال در نظام توزیع داشت.
 
وی تاکید کرد: مشکل برخی از ما مسئولان این است که دشمن را آنگونه که می‌خواهد می‌بنیم و معرفی کنیم نه انگونه که هست و در داخل هم نمی‌خواهیم به ظرفیت ها توجه کنیم.
 
فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام خراسان رضوی گفت: دشمن را همانگونه که هست باید معرفی کرد و در مقابل از ظرفیت‌های خود استفاده کرد.
 
نظری بیان کرد: اگر بنا داریم اهداف شهدا را عملی کرده و در مسیر شهدا باشبم باید مبارزه در تمام موارد وجود داشته باشد. مبارزه تمام شدنی و محدودبه کار نظامی نیست. باید مبارزه را ادامه داد و متصل کرد به آنچه شهدا فرمودند آن موقع خواهد بود که بر اعمال و برکات ما افزوده خواهد شد.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب