سرویس: حوادث کد خبر: 91987 ۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۴

خبرهای کانال پلیس 24 شهریورماه؛

از دستگیری شرور متواری در بیرجند تا کشف 135 کیلو هروئین در عملیات مشترک پلیس

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی از کشف 135 کیلو هروئین طی عملیات مشترک فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی و استان کرمان خبر داد.

از دستگیری شرور متواری در بیرجند تا کشف 135 کیلو هروئین در عملیات مشترک پلیس

به گزارش خاورستان،حسن دشستانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان درمیان از توقیف وانت مزدا و کشف یک تن و 300 کیلو گندم قاچاق در این شهرستان خبر داد.

 
وی افزود: شب گذشته مأموارن يگان امداد شهرستان درمیان هنگام گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به يک وانت مزدا مشكوک شدند و خودرو را متوقف کردند.
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان درمیان بیان کرد: مأموران در بازرسی از وانت مزدا مقدار تقريبی يک تن و 300 كيلو گرم گندم فاقد مجوز حمل و انتقال کشف کردند که در اين رابطه خودرو توقيف و يک متهم دستگير شد.
 
دشتستانی به تشديد فعاليت‌های پليس در امر مبارزه با قاچاق کالا اشاره کرد و گفت: با برنامه ريزی دقيق و بستن گلوگاه ها از ورود کالای قاچاق به شهرستان جلوگيری خواهد شد. 
 
وی با بیان این که قاچاق کالا موجب بيماری اقتصاد جامعه می‌شود از مردم درخواست کرد در راه مبارزه با قاچاق کالا با نيروي انتظامی همکاری کنند و اطلاعات خود را با تلفن 110 مرکز فوریت های پلیسی در ميان بگذارند.
 
دستگيري شكارچی غير مجاز درشهرستان "خوسف "
جانشين فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خوسف از دستگيری شكارچی غيرمجاز و کشف لاشه قوچ وحشی شکار شده در اين شهرستان خبر داد.
 
محمدحسن اكبری جانشين فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خوسف گفت: مأموارن فرماندهی انتظامی شهرستان"خوسف" هنگام کنترل محورهاي فرعی این شهرستان به یک خودروي پژو مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور ایست دادند که راننده بدون توجه به ایست مأموران متواری شد.
 
وی بیان کرد: مأموران با اقدامات پلیسی خودرو را متوقف و بازرسی کردند که در بازرسی از خودرو یک قبضه سلاح شکاری به همراه مهمات مربوطه و 2 تیغه چاقوی مخصوص شکار کشف و در پاکسازی محل تردد خودرو، لاشه یک رأس قوچ وحشی شکار شده نیز کشف شد.
 
اکبری تصریح کرد: با هماهنگي مقام قضائی متهم دستگير شده به همراه خودرو و اموال مكشوفه به ستاد انتظامی شهرستان خوسف منتقل و متهم با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.
 
 
کشف 135 کیلو هروئین در عملیات مشترک پلیسی
 
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی از کشف 135 کیلو هروئین طی عملیات مشترک فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی و استان کرمان خبر داد.
 
مجید شجاع اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی اطلاعاتی مبنی بر فعالیت کاروان های اشرار در حوزه کویری و حمل مواد مخدر توسط قاچاقچیان دریافت کردند که موضوع پیگیری و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار قرار گرفت.
 
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد قاچاقچیان قصد دارند با یک خودروی سمند محموله مواد مخدر را از مسیرهای مواصلاتی استان کرمان به شهرهای مرکزی کشور منتقل کنند که بلافاصله موضوع به مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اعلام شد. 
 
 شجاع تصریح کرد: مأموران در عملیات مشترک با فرماندهی انتظامی استان کرمان یک خودروی سمند متعلق به قاچاقچیان را محور "بافت- سیرجان"توقیف و در بازرسی از خودرو 135 کیلو هروئین کشف کردند.
 
وی خاطرنشان کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شدند.
 
دستگیری شرور متواری در"بیرجند"
 
فرمانده نیروی -انتظامي شهرستان"بیرجند" از دستگیری شرور متواری در این شهرستان خبر داد. 
 
غلامرضا شاهوردی بیان کرد:  روز تاسوعای حسینی امسال یک متهم فراری که با سلاح سرد یک نفر را مجروح و متواری شده بود تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بیرجند گفت: مأموران فرماندهی انتظامي شهرستان بیرجند پس از چند روز كار اطلاعاتي و پليسي شرور متواری را که قصد خروج از استان داشت شناسایی کردند و متهم را در عمليات غافلگيرانه پليسي دستگير کردند.
 
شاهوردی تصريح كرد: پليس با استفاده از ابزار قانون با متخلفان و مخلان نظم و امنيت جامعه با جديت برخورد خواهد كرد و با اقتدار در ميدان برقراری نظم و امنيت برای شهروندان حضور دارد.
 
وی خاطرنشان کرد: متهم که دارای سابقه سرقت و سرباز فراری است پس از تكميل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضايی معرفی شد.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب