سرویس: سربیشه کد خبر: 91886 ۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۷

صبح امروز صورت گرفت؛

بازدید نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی از پاسگاه های مرزی ماهیرود

در آستانه تاسوعا و عاشوای حسینی آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند صبح امروز به منظور بازدید از مناطق مرزی استان وارد شهرستان سربیشه شد و بلافاصله به مناطق مرزی رفت.

بازدید نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی از پاسگاه های مرزی ماهیرود

به گزارش خاورستان، در آستانه تاسوعا و عاشوای حسینی آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند صبح امروز به منظور بازدید از مناطق مرزی استان وارد شهرستان سربیشه شد و بلافاصله به مناطق مرزی رفت.

 
وی ضمن بازدید جداگانه از پاسگاه مرزی چاه انجیر و پاسگاه مرزی سور تیغ در نقطه صفر مرزی با سربازان و فرماندهان این پاسگاه احوال پرسی و از آمادگی‌های همه جانبه فرزندان ملت ایران در صیانت از تمامیت ارضی و امنیت میهن اسلامی ابراز خرسندی کرد.
 
وی در مراسم صبحگاه نظامی، انتظامی و امنیتی ضمن قدردانی از مجاهدت، فداکاری و هوشیاری رزمندگان اسلام در مناطق سخت مرزی گفت: شما امنیت را در کشور برقرار می‌کنید و بازوی شما را باید بوسید.
 
نشست با فرماندهان نظامی مستقر در منطقه مرزی سربیشه، نشست با گروه های طلاب جهادی و‌ تبلیغ و دیدار با مردم ‌ولایتمدار شهر درح برنامه‌های سفر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به شهرستان سربیشه است.
 
در این بازدید جمعی از فرماندهان ارشد نظامی و مسئولان امینتی و همچنین نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی وی را همراهی می‌کنند.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب