سرویس: سیاسی کد خبر: 91774 ۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۹

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:

بسته توسعه زرشک و زعفران پیگیری شود/ برنامه ریزی برای جلوگیری خروج گردش مالی فولاد قاین از استان

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: بسته توسعه زرشک و زعفران با حمایت وزارت صمت و جهاد کشاورزی به طور ویژه پیگیری شود.

بسته توسعه زرشک و زعفران پیگیری شود/ برنامه ریزی برای جلوگیری خروج گردش مالی فولاد قاین از استان

به گزارش خبرنگار خاورستان، فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی بعد از ظهر امروز در نشست توسعه و سرمایه گذاری استان خراسان جنوبی، اظهار کرد: تمامی مطالب مطرح شده در این نشست پیگیری خواهد شد.

 
وی با بیان اینکه خراسان جنوبی کم جمعیت، فراخ وسعت و غنی از ظرفیت است، افزود: این سه ویژگی پاشنه آشیل ما نیست بلکه ابزار توسعه استان است
 
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بازارچه مرزی یزدان به بهره برداری نزدیک شده و درخواست داریم تلاش کنید که راه اندازی شود چراکه نه تنها مزیتی برای توسعه شهرستان زیرکوه و استان خواهد شد بلکه باعث توسعه کشور است و ارتباط با آسیای میانه تلقی میشود.
 
فلاحتی عنوان کرد: خوشه صنعت فولاد را باید از هم اکنون برای شهرستان قاین ببینیم. فولاد نیروی انسانی خوبی بکار خواهد گرفت اما گردش مالی فولاد برای شهرستان و استان مهم تر است. درخواست میشود به گونه ای برنامه ریزی شود که سرمایه از استان خارج نشود و شاهد گردش مالی در استان باشیم.
 
وی تاکید کرد: بسته توسعه زرشک و زعفران با حمایت وزارت صمت و جهاد کشاورزی به طور ویژه پیگیری شود.
 
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: سرمایه گذاری ایدرو جلسات متعددی داشته و مصوباتی در این خصوص وجود دارد که درخواست دارم اجرا شود.
 
فلاحتی با اشاره به گلایه برخی از صنعتگران در خصوص قوانین، گفت: هیچ قانونی برای اینکه دست و پای کسی را ببندد وضع نمیشود. هر مشکلی که وجود دارد از کج سلیقگی فردی است که آنرا ابلاغ کرده، یا از اجرا است یا از تناقضاتی که در قوانین سالهای متعدد انجام شده است. هر موضوعی باشد صنعتگران مطرح کنند ما نمایندگان ووزیر صمت با جدیت پیگیری خواهیم کرد.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب