آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 91744
تاریخ انتشار : 1398/06/09 - 08:36
امروز خراسان جنوبی میزبان حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی شهیدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رضا رحمانی وزیر صمت است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، امروز خراسان جنوبی میزبان حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی شهیدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رضا رحمانی وزیر صمت  است. این دو مسئول در بدو ورود به فرودگاه بیرجند مورد استقبال استاندار خراسان جنوبی، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان قرار گرفتند.

 
برخی از برنامه‌های در نظر گرفته شده برای سفر یک روزه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خراسان‌جنوبی افتتاح کتابخانه شهید بصیری پور (اولین شهید مدافع حرم خراسان جنوبی) و ساختمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی  است.
 
وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز که به همراه تعدادی از معاونان و مدیران ارشد این وزارتخانه به خراسان‌جنوبی سفر کرده به منظور افتتاح واحد تولید پروفیل و در و پنجره یو پی وی سی در شهرک صنعتی قاین به شهرستان قاینات سفر می‌کند. بازدید از کارخانه فولاد قاینات و منیزیم سربیشه و طرح‌های توسعه‌ای این کارخانه از دیگر برنامه های وزیر صمت در شهرستان‌ها است.
 
همچنین بازدید از کارخانه کویر تایر و طرح توسعه آن، آغاز عملیات اجرایی طرح بازیافت کاغذ، بازدید از شرکت کاشی فرزاد و نشست با فعالان اقتصادی استان از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در سفر یک روزه وزیر صنعت، معدن و تجارت در خراسان جنوبی است.
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.