سرویس: اخبار شهرستانها کد خبر: 91715 ۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد

مهمان شدن دومین کاروان نذرآب در خراسان‌جنوبی

دومین کاروان نذرآب فردا پنج شنبه از خراسان رضوی مهمان خراسان‌جنوبی می شود.

مهمان شدن دومین کاروان  نذرآب در خراسان‌جنوبی

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد رحیم شهریاری، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران،اظهار کرد: جمعیت هلال احمر استان با اعزام کاروان های سلامت به نقاط مختلف استان به دنبال کمک به رفع کمبودهای موجود درمانی در روستاهای دوردست است.

 
وی با بیان اینکه تیم های کاروان سلامت در راستای پاسخگویی به مشلات درمانی روستاییان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند، افزود: این کاروان ها به منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، مشاوره، معیشتی و آموزشی رایگان به مناطق محروم اعزام می شوند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به میزبانی خراسان جنوبی از چهار کاروان سلامت مهمان بیان کرد: شهرستان های سربیشه، نهبندان، زیرکوه و طبس میزبان کاروان های سلامت از استان های اردبیل، خراسان شمالی، همدان و خراسان رضوی هستند.
 
شهریاری با بیان اینکه دومین کاروان سلامت فردا پنج شنبه از خراسان رضوی وارد استان می شود، افزود: این کاروان به مدت سه روز در روستای "چاه عباس اردنی" و "طبسین" از توابع شهرستان نهبندان به ارائه خدمات درمانی و معیشتی می‌پردازند.
 
وی افزود: این کاروان متشکل از پزشک عمومی، پزشک متخصص، کارشناس مامایی، چشم پزشک و دندانپزشک بوده و تمامی خدمات ارائه شده از سوی اعضا رایگان است.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: دکتر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر کشور طی سفری به خراسان جنوبی از فعالیت های این کاروان بازدید خواهد داشت.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب