کد خبر: 91697 ۱۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵

خبرهای کانال پلیس 5 شهریور

برخورد تریلی با وانت پیکان یک کشته و یک مجروح بر جای گذاشت/2هزار قطعه مرغ غير مجاز توقيف شد

رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: عصر روز گذشته بر اثر برخورد وانت پیکان با تریلی در کیلومتر 5 محور"طبس- یزد" راننده وانت در دم جان باخت و سرنشین آن مصدوم و روانه بیمارستان شد.

 برخورد تریلی با وانت پیکان یک کشته و یک مجروح بر جای گذاشت/2هزار قطعه مرغ غير مجاز توقيف شد

به گزارش خاورستان، علیرضا رضایی رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: ساعت 17 و 24 عصر روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف در 5 کیلومتری محور"طبس-یزد" بلافاصله نیروهای امدادی و کارشناسان پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

 
وی افزود: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند یک تریلی که از سمت یزد به طرف طبس در حرکت بوده است با وانت پیکان به رانندگی فردی 28 ساله و سرنشینی فردی 35 ساله که در مسیر بالعکس در حرکت بوده برخورد کرده است که در این حادثه راننده وانت در دم فوت و سرنشین مصدوم و روانه بیمارستان شده است.
 
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی با تأکید بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه راننده تریلی را به دلیل انحراف به چپ مقصر اعلام کردند.
 
2هزار قطعه مرغ غير مجاز توقيف شد
محمد حسن اكبری جانشين فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان خوسف گفت: خودروی حامل 2 هزار قطعه مرغ تخم گذار بدون مجوز بهداشتی در این شهرستان توقيف شد. 
 
وی افزود: مأموران يگان امداد اين شهرستان هنگام گشت زنی و کنترل محورهای عبوری به يک كاميون مشکوک شدند و خودرو را متوقف کردند.
 
جانشين فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان خوسف بیان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو 2 هزار قطعه مرغ غير مجاز که بدون مجوز بهداشتي حمل می‌شد کشف کردند و در اين رابطه پرونده ای تشکيل و متهم جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائی معرفی شد.
 
اكبری به تشديد فعاليت های پليس در امر مبارزه با قاچاق کالا اشاره کرد و گفت: با برنامه ريزی دقيق و بستن گلوگاه ها از ورود کالای قاچاق به شهرستان جلوگيری و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب