سرویس: اخبار استان کد خبر: 91643 ۱۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳

در تماس تلفنی با مدیر حج و زیارت استان صورت گرفت؛

پیگیری نماینده ولی فقیه در استان و استاندار خراسان جنوبی از آخرین وضعیت سلامت حجاج

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی و استاندار خراسان‌جنوبی طی تماس تلفنی اوضاع و احوال زائران خراسان جنوبی را جویا شدند.

پیگیری نماینده ولی فقیه در استان و استاندار خراسان جنوبی از آخرین وضعیت سلامت حجاج

به گزارش خاورستان، نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی و استاندار خراسان جنوبی طی تماس‌های تلفنی با مدیر حج و زیارت استان در مکه مکرمه وضعیت زائرین حج استان را جویا شدند.

 
مقامات عالیه استان ضمن ابلاغ سلام گرم خود به زائرین و آرزوی سلامتی و حجی مقبول برای آنها، جویای احوال 3 نفر از زائرین که در حال گذراندن دوران نقاهت خود میباشند شدند.
 
ابوالفضل نوفرستی مدیر حج و زیارت خراسان‌جنوبی طی این ارتباط تلفنی ضمن ارائه گزارش از روند خدمات ارائه شده به ضیوف الرحمن بیان کرد امسال یک زائر به دلیل سکته قلبی به رحمت خدا رفتند که با رضایت خانواده در مکه مکرمه به خاک سپرده شد.
 
وی وضعیت 3 زائری که دوران نقاهت خود را پشت سر می گذرانند رضایت بخش توصیف کرد و افزود: این زائرین به کاروانهای خود ملحق شده اند  و بقیه زائرین استان در سلامت کامل بسر می‌برند.
 
وی به زمان بازگشت کاروانها اشاره و افزود: ان‌شاءالله تعداد دو هزار و 500 زائر طی 10 پرواز از فرودگاه جده به استان مراجعت خواهند کرد و طبق برنامه اولین گروه در ساعت 2 بامداد 4 شهریور و آخرین گروه ساعت 1 بامداد 9 شهریور وارد فرودگاه بین المللی مرکز استان خواهند شد. 
 
مدیر حج و زیارت خراسان‌جنوبی در ارزیابی خود از حج سال جاری، ارتقاء روند خدمات دهی به زائرین را در مقایسه با سال قبل یکی از نکات بارز حج امسال برشمرد.
 
نوفرستی به مدت زمان سفر زائرین اشاره و بیان کرد: علی‌رغم افزایش مدت زمان سفر کاروانها به بیش از 40 روز شاهد رضایت قابل توجه زائرین استان از این سفر معنوی هستیم.
 
وی اظهار امیدواری کرد انشاءالله دعای زائرین در حق همه دستگاهها و افرادی که در اعزام زائرین و استقبال از آنان تلاش کردند مورد قبول درگاه حق تعالی واقع شود.
 
انتهای پیام/ 5

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب