آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 91601
تاریخ انتشار : 1398/06/01 - 14:58
امام جمعه موقت بیرجند گفت: دولت باید موانع تولید را در این جنگ اقتصادی از سر راه تولیدکنندگان بردارد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه موقت بیرجند در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بیرجند اظهار کرد: فلسفه بعثت همه انبیاء الهی قسط و عدالت است و ما نیز در این مسیر باید گام برداریم.

 

وی گفت: اعتقادات و اعمال و رفتار ما با دین سنجیده می شود لذا دین و قرآن و دستورات خدا میزان است وکسانی که نمی‌خواهند به عدالت و قسط عمل کنند اسلام به شدت با آنها برخورد می‌کند چرا که آنها با فلسفه بعثت انبیا و نظام الهی مقابله می‌کنند.

 

وی با اشاره به اینکه به صورت طبیعی عده ای در برابر عدالت ورزی در جامعه اسلامی می ایستند، افزود: نکته قابل تأمل این است که ایجاد عدالت، قسط و مقابله با متجاوزان نیازمند قدرت در عرصه های مختلف است.

 

امام جمعه موقت بیرجند افزود: ما امروز از نظر نیروی انسانی در جایگاه رفیع قرار داریم و کارشناسان غربی  نیز از وجود انسانهای توانمند در ایران تعریف و تمجید می‌کنند لذا کشور از این سرمایه عظیم برخوردار است و مدیران نیز از این فرصت ها استفاده و از توان افراد صاحب نظر بهره مند شوند.

 

حجت الاسلام نوفرستی بیان کرد: به طور قطع چهل سال دوم انقلاب بهتر از چهل سال اول خواهد بود و دشمنان چهل سال تلخ را در پیش رو ی خود خواند دید.

 

وی خاطرنشان کرد: مسئله اقتصادی و فرهنگ نیز از مسائل اساسی کشور است و دشمنان اعتراف دارند نظام اسلامی را نمی‌توان با جنگ به مقابله پرداخت و تنها راه آن نفوذ است.

 

نوفرستی یاد آور شد: لذا باید‌ در این خصوص مراقبت کرد و مسئولان و مردم اجازه نفوذ را به دشمن ندهند که مهمترین مسئله نفوذ بحث حجاب است که همه‌ی مردم و مسئولین در قبال این مسئله وظیفه دارند.

 

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در روزهای پایانی سال جاری بیان کرد: دقت شود که  افرادی که دلسوز نظام و بر اساس شاخصه های قرآن و رهبران الهی عمل می کنند انتخاب شوند  

 

وی افزود: فردی که تفکر لیبرالی دارد نمی تواند در مجلس به فکر اجرای گام دوم انقلاب باشد.

 

نوفرستی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب بارها به مساله اقتصادمقاومتی تاکید کردند اما برخی از قوانین لازم در پیچ و خم برنامه های مجلس مانده و زمینه عملیاتی کردن آن دچار آسیب هایی است.

 

انتهای پیام/143نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.