سرویس: اجتماعی کد خبر: 91601 ۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۱

خطیب موقت نماز جمعه بیرجند:

قطعا 40 سال دوم انقلاب شیرین تر از 40 سال اول برای مردم ایران خواهد بود/ تولیدکنندگان برای شروع یک فعالیت اقتصادی نه تنها از هفت خان بلکه باید از هفتاد خان عبور کنند

امام جمعه موقت بیرجند گفت: دولت باید موانع تولید را در این جنگ اقتصادی از سر راه تولیدکنندگان بردارد.

قطعا 40 سال دوم انقلاب شیرین تر از 40 سال اول برای مردم ایران خواهد بود/ تولیدکنندگان برای شروع یک فعالیت اقتصادی نه تنها از هفت خان بلکه باید از هفتاد خان عبور کنند

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام غلامحسین نوفرستی قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه موقت بیرجند در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بیرجند اظهار کرد: فلسفه بعثت همه انبیاء الهی قسط و عدالت است و ما نیز در این مسیر باید گام برداریم.

 

وی گفت: اعتقادات و اعمال و رفتار ما با دین سنجیده می شود لذا دین و قرآن و دستورات خدا میزان است وکسانی که نمی‌خواهند به عدالت و قسط عمل کنند اسلام به شدت با آنها برخورد می‌کند چرا که آنها با فلسفه بعثت انبیا و نظام الهی مقابله می‌کنند.

 

وی با اشاره به اینکه به صورت طبیعی عده ای در برابر عدالت ورزی در جامعه اسلامی می ایستند، افزود: نکته قابل تأمل این است که ایجاد عدالت، قسط و مقابله با متجاوزان نیازمند قدرت در عرصه های مختلف است.

 

امام جمعه موقت بیرجند افزود: ما امروز از نظر نیروی انسانی در جایگاه رفیع قرار داریم و کارشناسان غربی  نیز از وجود انسانهای توانمند در ایران تعریف و تمجید می‌کنند لذا کشور از این سرمایه عظیم برخوردار است و مدیران نیز از این فرصت ها استفاده و از توان افراد صاحب نظر بهره مند شوند.

 

حجت الاسلام نوفرستی بیان کرد: به طور قطع چهل سال دوم انقلاب بهتر از چهل سال اول خواهد بود و دشمنان چهل سال تلخ را در پیش رو ی خود خواند دید.

 

وی خاطرنشان کرد: مسئله اقتصادی و فرهنگ نیز از مسائل اساسی کشور است و دشمنان اعتراف دارند نظام اسلامی را نمی‌توان با جنگ به مقابله پرداخت و تنها راه آن نفوذ است.

 

نوفرستی یاد آور شد: لذا باید‌ در این خصوص مراقبت کرد و مسئولان و مردم اجازه نفوذ را به دشمن ندهند که مهمترین مسئله نفوذ بحث حجاب است که همه‌ی مردم و مسئولین در قبال این مسئله وظیفه دارند.

 

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در روزهای پایانی سال جاری بیان کرد: دقت شود که  افرادی که دلسوز نظام و بر اساس شاخصه های قرآن و رهبران الهی عمل می کنند انتخاب شوند  

 

وی افزود: فردی که تفکر لیبرالی دارد نمی تواند در مجلس به فکر اجرای گام دوم انقلاب باشد.

 

نوفرستی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب بارها به مساله اقتصادمقاومتی تاکید کردند اما برخی از قوانین لازم در پیچ و خم برنامه های مجلس مانده و زمینه عملیاتی کردن آن دچار آسیب هایی است.

 

انتهای پیام/143

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب