آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 91590
تاریخ انتشار : 1398/05/31 - 09:37
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای امسال یک هزار و 771 تصادف در راه های خراسان جنوبی رخ داده است که 117 کشته در پی داشته است.

به گزارش خاورستان، سرهنگ علیرضا رضایی رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: از ابتدای سال یک هزار و 771 تصادف در راه های خراسان جنوبی به وقوع پیوسته که یک هزار و 595 کشته و زخمی در پی داشته است. 

افزایش حوادث رانندگی در راه های خراسان جنوبی را نگران کننده دانست و گفت: 117 کشته نتیجه بی توجهی برخی از رانندگان به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، نواقص موجود در راه ها و نا ایمن بودن برخی از خودروهاست.
 
وی به اقدامات پلیس در حوزه کنترل ترافیک در این مدت اشاره کرد و افزود: از ابتدای سال جاری 20 هزار و 535 فقره تخلف حادثه ساز رانندگان در جاده های استان خراسان جنوبی اعمال قانون شده و 851 خودرو به دلیل ارتکاب 2 تخلف هم زمان توقیف و از ادامه تردد آن ها جلوگیری شده است.
 
سرهنگ رضایی ادامه داد: 172 نفر از رانندگان نیز به دلیل مثبت بودن تست سلامت از ادامه رانندگی به مدت 6 ماه محروم و ضمن اعمال قانون و درج نمره منفی در سوابق رانندگی به مراجع قضائی معرفی شده اند.
 
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی در پایان کنترل تصادفات را عزم جدی پلیس دانست و از سایر دستگاه های مسئول درخواست کرد اقدامات ارتقاء ایمنی شهروندان را تسریع بخشیده تا جلوی روند افزایشی تصادفات گرفته شود.
 
انتهای پیام/ 5


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.