سرویس: اجتماعی کد خبر: 91590 ۰۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۱

رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی خبرداد

وقوع بیش از 1700 تصادف از ابتدای امسال در خراسان‌‍جنوبی/ 117 نفر جان باختند

رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای امسال یک هزار و 771 تصادف در راه های خراسان جنوبی رخ داده است که 117 کشته در پی داشته است.

وقوع بیش از 1700 تصادف از ابتدای امسال در خراسان‌‍جنوبی/ 117 نفر جان باختند

به گزارش خاورستان، سرهنگ علیرضا رضایی رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهارکرد: از ابتدای سال یک هزار و 771 تصادف در راه های خراسان جنوبی به وقوع پیوسته که یک هزار و 595 کشته و زخمی در پی داشته است. 

افزایش حوادث رانندگی در راه های خراسان جنوبی را نگران کننده دانست و گفت: 117 کشته نتیجه بی توجهی برخی از رانندگان به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، نواقص موجود در راه ها و نا ایمن بودن برخی از خودروهاست.
 
وی به اقدامات پلیس در حوزه کنترل ترافیک در این مدت اشاره کرد و افزود: از ابتدای سال جاری 20 هزار و 535 فقره تخلف حادثه ساز رانندگان در جاده های استان خراسان جنوبی اعمال قانون شده و 851 خودرو به دلیل ارتکاب 2 تخلف هم زمان توقیف و از ادامه تردد آن ها جلوگیری شده است.
 
سرهنگ رضایی ادامه داد: 172 نفر از رانندگان نیز به دلیل مثبت بودن تست سلامت از ادامه رانندگی به مدت 6 ماه محروم و ضمن اعمال قانون و درج نمره منفی در سوابق رانندگی به مراجع قضائی معرفی شده اند.
 
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی در پایان کنترل تصادفات را عزم جدی پلیس دانست و از سایر دستگاه های مسئول درخواست کرد اقدامات ارتقاء ایمنی شهروندان را تسریع بخشیده تا جلوی روند افزایشی تصادفات گرفته شود.
 
انتهای پیام/ 5

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب