سرویس: اجتماعی کد خبر: 91587 ۱۵:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۰

مسئول بسیج اصناف خراسان جنوبی:

کسبه بازوان اصلی انقلاب اسلامی هستند/ لزوم کار جهادی برای رفع مشکلات بازاریان

مسئول بسیج اصناف خراسان جنوبی گفت:کسبه و بازاریان بازوان اصلی انقلاب هستند و تلاش می‌شود بتوانیم با کار جهادی مشکلات این قشر را رفع کنیم.

کسبه بازوان اصلی انقلاب اسلامی هستند/ لزوم کار جهادی برای رفع مشکلات بازاریان

به گزارش خبرنگار خاورستان، عبدالرضا حیدری مسئول بسیج اصناف خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز در حاشیه حضور مسئولان مرکز استان در محل بازارالرسول(ص) بیرجند که به منظور بررسی مشکلات بازاریان برگزار شد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در راستای دهه امامت و ولایت و تقارن آن باهفته بسیج اصناف برنامه ریزی صورت گرفت که به همراه تعدادی از مسئولان شهرستان بیرجند بازدید میدانی از بازار داشته و از نزدیک شنونده مشکلات کسبه باشیم.

 

وی افزود: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در ذیل بیانیه گام دوم انقلاب و شعار سال جاری با عنوات رونق تولید نامگذاری امروز با حضور میدانی در بازار با هدف بررسی مشکلات و عرض خداقوت خدمت کسبه رسیدیم.

 

مسئول بسیج اصناف خراسان جنوبی با بیان اینکه خوشبختانه جلسه امروز خوب بود و ان شاءالله ثمر بخش باشد، اظهار کرد: به دنبال این هستیم که اینگونه جلسات را با حضور کسبه و بازاریان که بازوان اصلی انقلاب هستند برگزار کرده و بتوانیم با کار جهادی مشکلات این قشر را رفع کنیم.

 

حیدری عنوان کرد: پیگیری میشود اینگونه جلسات را هر دو ماه یکبار یا به صورت فصلی برگزار کرده و از نزدیک شنونده مشکلات کسبه و در پی رفع مشکلات آنها باشیم.

 

وی خاطرنشان کرد: استقبال کسبه از جلسه امروز خوب بود و کلیات مشکلات در خصوص مسائل مختلف صنفی مطرح و بررسی شد.

 

مسئول بسیج اصناف خراسان جنوبی گفت: به لحاظ اینکه امروز جلسه اول بود و ابتدا بازدید میدانی از بازار صورت گرفت پیش‌بینی می‌شود برای دفعات بعد حضور کسبه در جلسه بیشتر و برگزاری اینگونه جلسات پر رونق تر باشد.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب