سرویس: اجتماعی کد خبر: 91567 ۱۴:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۸

طی مراسمی؛

حمیدی به عنوان رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی معرفی شد

حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی به عنوان رئیس کل جدید دادگستری خراسان‌جنوبی معرفی و از زحمات صیفی رئیس کل سابق دادگستری خراسان‌جنوبی تقدیر شد.

حمیدی به عنوان رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی معرفی شد

به گزارش خبرنگار خاورستان، مراسم تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری خراسان‌جنوبی پیش از ظهر امروز با حضور محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه، استاندار خراسان‌جنوبی، مدیران و رؤسای دستگاه‌های اجرایی خراسان‌جنوبی و جمعی از کارکنان دادگستری خراسان‌جنوبی برگزار شد.

 

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی رئیس کل جدید دادگستری خراسان جنوبی در این مراسم، گفت: بیش از یک دهه در سیستان و بلوچستان که با مشکلات زیادی رو به رو بود خدمت کردم و از تجربیات خوبی برخوردار هستم.

 

وی افزود: امیدوارم تکلیف و وظیفه خود را متناسب با فرمایشات مقام معظم رهبری انجام دهم.

 

رئیس کل جدید دادگستری خراسان جنوبی با اشاره به این‌که خراسان جنوبی و شهر بیرجند از ظرفیت های خوبی برای خدمت برخوردار است، گفت: همچنین مرکز استان نیز از امکانات و نیروهای خوبی برای خدمت دارد.

 

حمیدی با اشاره به این‌که در بعضی از شهرستان‌ها دستگاه قضایی وجود ندارد، تصریح کرد: پیگیر ایجاد زیر ساخت‌های لازم در این شهرستان‌ها خواهیم بود.

 

وی به همکاری مبنی بر رفاقت و دوستی اشاره کرد و افزود: اگر بخواهیم با یکدیگر کار کنیم باید ابتدا با هم دوست باشیم.

 

حمیدی خاطرنشان کرد: اگر مردم را دوست داشتیم  و به آنها عشق بورزیم بهتر می توانیم به مسائل رسیدگی کنیم.

 

گفتنی است؛ در پایان این مراسم با حکم رئیس قوه قضائیه، حجت‌الاسلام ابراهیم حمیدی به عنوان رئیس کل جدید دادگستری خراسان‌جنوبی معرفی و از زحمات 30 ساله علیرضا صیفی رئیس کل سابق دادگستری خراسان‌جنوبی که به مقام بازنشستگی رسید، تجلیل شد.

 

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب