سرویس: اخبار شهرستانها کد خبر: 91549 ۲۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

جهادگران وارث مکتب علوی هستند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جهادگران وارث مکتب علوی هستند و آنهایی که کارشان الهی است به مردم احسان می‌کنند.

جهادگران وارث مکتب علوی هستند

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضاعبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند امشب در دیدار با جهادگران خراسان جنوبی اظهار کرد: اگر انسان تمام کوشش و امکاناتش را در راه هدف تعالی انسانیت که همان قرب به خدا است بکارگیرد انجام بقیه کارها با خداست.

 

وی افزود: آرمان ما کمک به هم نوع است اما آرمان غرب اینگونه نیست و مقایسه این دو آرمان تمدن اسلامی وتمدن وحشی را نشان می‌دهد.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: تمدن وحشی تمدنی است که برای رسیدن به آمال شخصی به انواع مکر، نیرنگ، تخریب، کشتار کودکان شیرخوار و هزاران اقدام می‌کند.

 

عبادی خطاب به جهادگران، بیان کرد: آنچه شما در این ایام (دهه امامت و ولایت) انجام می‌دهید نشان از آن است که از غدیر درس گرفته‌اید.

 

وی با بیان اینکه اهل زور، زر، نیرنگ، مکر و بسیاری امیال نفسانی از ابتدا بوده و در حال حاضر نیز وجود دارند، اظهار کرد: اینها می‌گویند یا ما باید در دنیا باشیم یا فتنه و اگر ما نباشیم فتنه به راه می‌اندازند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: شما جهادگران وارث مکتب علوی هستید.

 

آیت الله عبادی بیان کرد: آنچه در اربعین حسینی مشاهده می‌شود بالاتر از سطح بین المللی بوده و تمامش زیبایی است.

 

وی عنوان کرد: وقتی جهادگر کارش خدایی و الهی است و احسان به انسان‌ها دارد بهترین کار را انجام می‌دهد.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: تجربه نشان داده آنهایی که به حقیقت کمال رسیده و عرفان را از مکتب امام علی (ع) و امام صادق (ع) فرا گرفته‌اند نشان دادند که به رضایت الهی و کمال رسیدند.

 

آیت الله عبادی با بیان اینکه سه چیز برای سیر و سلوک مهم است، بیان کرد: رعایت حلال و حرام، نفس را سرجایش نشاندن و برده خود کردن و گره گشایی از مردم از جمله عوامل سیر و سلوک است.

 

وی نسبت به جهادگران عنوان کرد: اگر نتوانم برای شما کاری کنم دعا گویتان هستم واگر برخی از مسئولان همراه شما نیستند مشکلات را به ما بگویید در حد توان منتقل و بررسی می‌کنیم.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در آرمان با شما جهادگران یکی هستیم هر چند به گرد شما نمی‌رسیم.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب