سرویس: اجتماعی کد خبر: 91499 ۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی خبر داد

دستگیری مفسد اقتصادی با 7 میلیارد و 600 میلیون ریال کالای احتکار شده در بیرجند

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی از كشف 7 میلیارد و 600 میلیون ریال ارزاق عمومی احتكار شده در شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر شده است.

دستگیری مفسد اقتصادی با 7 میلیارد و 600 میلیون ریال کالای احتکار شده در بیرجند

به گزارش خاورستان، سردار مجید شجاع فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی خراسان جنوبی با كسب خبری مبنی بر احتکار مواد خوراکی و ارزاق عمومی جامعه در یک سوله کارگاهی در شهرک صنعتی شهرستان بیرجند، موضوع را پیگیری کردند.

 

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی از این انبار بازديد کردند که در بازرسی انجام شده 12 هزار و 200 بسته ارزاق عمومی و مواد خوراکی شامل رب گوجه فرنگی، تن ماهی و غیره که به صورت غیر مجاز انبار شده بود، کشف شد.
 
 
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: كارشناسان ارزش كالاهای احتكار شده را بیش از 7 میلیارد و 600 هزار ريال اعلام كردند که در این راستا پرونده‌ای تشکیل و متهم به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد.
 
 
وي با اشاره به سال رونق تولید، تصریح کرد: احتکار کالای مورد نیاز مردم باعث اختلال در روند تولید و توزیع می‌شود که پلیس با اقتدار با احتکار هرگونه کالا مبارزه خواهد کرد.
 
 
انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب