سرویس: اخبار شهرستانها کد خبر: 91482 ۱۴:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۳

نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی:

جلسه بررسی مشکلات آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی برگزار نشد

نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه‌ای که قرار بود دو هفته بعد از سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به خراسان‌جنوبی با حضور نمایندگان استان و وزرا برگزار شود هنوز شکل نگرفته است.

جلسه بررسی مشکلات آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی برگزار نشد

به گزارش خبرنگار خاورستان، 19 و 20 تیرماه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی جهت بررسی وضعیت مراکز آموزشی و دانشگاه‌های استان به خراسان جنوبی سفر کردند.

 

در این سفر دو روزه که نمایندگان استان با اعضای کمیسیون همراه بودند اعضای کمسیون به تمام شهرستان‌های استان سفر کرده و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مراکز آموزشی و دانشگاه‌های استان قرار گرفتند.

 

در جمع بندی این سفر دو روزه محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه‌ای طی دو هفته آینده درکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی جهت بررسی  مسائل آموزش و پرورش استان خبر داد و افزود: این جلسه با حضور نمایندگان استان، استاندار خراسان‌جنوبی ، وزرای آموزش و پرورش و علوم برگزار خواهد شد و نتیجه نهایی به استان اعلام می‌شود.

 

طبق مدت زمان تعیین شده دو هفته از طرف رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی باید این جلسه تا 5 مرداد ماه برگزار می‌شد اما ظاهرا تاکنون که 23 مرداد است جلسه‌ای در این خصوص برگزار نشده است.

 

محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی در این خصوص در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: در جلسه جمع بندی سفر دو روزه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به استان  قرار شد جلسه‌ای با حضور اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، نمایندگان استان و وزرا برگزار شود اما هنوز جلسه شکل نگرفته است.

 

وی افزود: قرار بود هفته قبل که مجلس فعالیت داشت این جلسه برگزار شود که متاسفانه به دلیل برنامه های زیاد کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی رئیس کمسیون نتوانست جلسه را برگزار کند.

 

نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امیدوارم مجلس که فعالیتش را آغاز کند این جلسه را در دستور کار قرار دهند و نمایندگان نیز نظرات خود را ارائه کنند.

 

امیرحسنخانی خاطرنشان کرد: سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی سفر خوبی بود امیدواریم خروجی خوبی نیز داشته باشد.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب