آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 91457
تاریخ انتشار : 1398/05/20 - 17:52
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: هنرستان هنرهای زیبا در بیرجند راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد علی واقعی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بعد از ظهر امروز در شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی اظهار کرد: هرساله ستاد پروژه مهر در کشور و به تبع آن در استان ها، شهرستان ها برای تمهیدات و مقدمات لازم جهت هرچه بهتر بازگشایی مدارس برای سال تحصیلی جدید شکل می‌گیرد.

 
وی افزود: خراسان‌‌جنوبی در چند سال گذشته موفق به رتبه برتر کشور و سه سال پیاپی از 1393 تا 1395 رتبه اول کشور شده است.
 
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی عنوان کرد: پروژه مهر نمادی از همبستگی، تحول، مديريت كارآمد و هدفمند در نظام تعليم و تربيت و گامی برای سازماندهی وساماندهی بهتر امور آموزشی است وامسال آیین محوری پروژه مهر به صورت نمادین در یکی از مدارس شهرستان‌ درمیان برگزار خواهد شد.
 
واقعی با بیان اینکه برای آغاز سال تحصیلی با نشاط تلاش می‌شود، عنوان کرد: امسال پروژه مهر و آماده سازی مدارس برای آغاز سال تحصیلی جدید در قالب تجهیز و تعمیر مدارس، دیوارنویسی و فضاسازی در 2 هزار و 700 آموزشگاه استان اجرا می‌شود.
 
وی در خصوص راه اندازی هنرستان هنرهای زیبا در مرکز استان، گفت: این هنرستان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تاسیس و برای ابتدای مهرماه بازگشایی خواهد شد.
 
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی بیان کرد: مرکز پیش دبستانی اوتیسم حال احداث است و امیدواریم ساخت این مرکز تا ابتدای مهرماه امسال به بهره برداری برسد.
 
انتهای پیام/127


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.