سرویس: اخبار استان کد خبر: 91211 ۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۱

جانشین فرماندهی پادگان 04 امام رضا(ع) بیرجند:

1800 نفر از سربازان وظیفه پادگان 04 بیرجند گواهینامه مهارتی دریافت کردند

جانشین فرماندهی پادگان 04 امام رضا(ع) بیرجند گفت: از سال 96 تاکنون تعداد 4 هزار و 300 نفر از سربازان وظیفه در کلاس‌های حرفه‌آموزی شرکت کردند که از این تعداد یک هزار و 800 نفر موفق به دریافت گواهینامه مهارتی شدند

1800 نفر از سربازان وظیفه پادگان 04 بیرجند گواهینامه مهارتی دریافت کردند

به گزارش خبرنگار خاورستان، سرهنگ مهدی جلالی نیک جانشین فرماندهی پادگان 04 امام رضا(ع) بیرجند ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از سال 96 تاکنون سربازان وظیفه در مجتمع مهارت آموزی فنی و حرفه‌ای امام جعفرصادق(ع) پادگان ۰۴ بیرجند حرفه‌های مختلف را فرامی‌گیرند.

 

وی گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری و با انعقاد تفاهم نامه میان ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال 96 سربازان نیروهای مسلح نیز در این کارگاه‌های حرفه‌آموزی شرکت می‌کنند.
 
جانشین فرماندهی پادگان 04 امام رضا(ع) بیرجند افزود: در مرکز آموزش 04 بیرجند کلاس‌های فنی و حرفه‌ای، جهاد کشاورزی، هلال احمر، ورزش و جوانان و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.
 
جلالی نیک تصریح کرد: از سال 96 تاکنون تعداد 4 هزار و 300 نفر از سربازان وظیفه در کلاس‌های حرفه‌آموزی و آزمون‌ها شرکت کردند که از این تعداد یک هزار و 800 نفر موفق به دریافت گواهینامه مهارتی شدند و بعد از خدمت مقدس سربازی می‌توانند وارد بازار کار شوند.
 
وی ادامه داد: همچنین از ابتدای امسال نیز 400 نفر از سربازان وظیفه گواهینامه مهارتی دریافت کردند و آزمون ادواری نیز در شهریورماه جاری برگزار خواهد شد.
 
جانشین فرماندهی پادگان 04 امام رضا(ع) بیرجند خاطرنشان کرد: سازمان فنی و حرفه‌ای با برگزاری کلاس‌های مهارت حرفه‌آموزی نقش بسزایی در تولید ملی و رونق تولید کشور دارد و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای از اصلی ترین پایه‌های تقویت تولید داخلی است.
 
جلالی نیک با بیان اینکه کلاس‌های برگزار شده در پادگان تاکنون رضایت بخش بوده است اظهار کرد: جوشکاری، بنایی، تعمیر خودرو، آیفون تصویری، پیرایشگری، کاشت زعفران و زرشک از جمله کلاس‌های برگزار شده در این پادگان است.
 
وی افزود: در سال گذشته تعداد 53 هزار نفر ساعت آموزش‌های مهارتی داده شده و از ابتدای امسال نیز 12 هزار نفر ساعت آموزش به سربازان وظیفه داده شده است.
 
انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب