سرویس: اخبار شهرستانها کد خبر: 91206 ۱۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۱

مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی:

رویداد تخصصی فصل وصل برگزار می‌شود

مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی از برگزاری رویداد تخصصی فصل وصل در مرداد ماه خبر داد.

رویداد تخصصی فصل وصل برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار خاورستان،سعید کسرایی نیا مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی امروز درجمع خبرنگاران گفت: اولین اجلاس استانی فصل وصل که تخصصی ترین اجلاس فعالان شاخص فضای مجازی استان خراسان جنوبی است، با شعار فصل وصل، فصل اثرگذاری و رشد تشکیلاتی، طی یک برنامه دوروزه در 17 ام و 18 ام مردادماه در شهرستان بیرجند برگزار خواهد شد.

 

وی بیان کرد: تقریبا از تمامی شهرستان های استان فعالان فضای مجازی در 4 حوزه مهم که امروزه در فضای مجازی با آن درگیر هستیم و عمده‌ معادلات فضای مجازی را تشکیل میدهد، در این اجلاس شرکت خواهند کرد. کسرایی نیا افزود: رسانه‌های اجتماعی، تولید‌کنندگان محتوا، سواد فضای مجازی و تولید‌کنندگان نرم افزار‌های تلفن همراه حوزه‌هایی هستند که این رویداد را تشکیل می‌دهند.

 

مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی بیان کرد: هدف اول این اجلاس با توجه به شعار آن، اثرگذاری فعالان فضای مجازی در معادلات مختلف استان هست. وی ادامه داد: یکی از محوری‌ترین دوره‌ها و مباحث آموزشی که طراحی شده بحث چگونگی اثرگذاری ما در فضای مجازی است.

 

مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی افزود: نکته دوم این رویداد بحث رشد تشکیلاتی است، یعنی اینکه ما باید تلاش کنیم تا بتوانیم در کنار هم و برای هم کار کنیم و برای یک موضوع بتوانیم تفاهم داشته باشیم.

 

وی بیان کرد: اینکه چگونه یک تولید کننده محتوا و یک برنامه نویس تلفن همراه می‌توانند با هم کار کنند و یا یک فعال شبکه‌ها اجتماعی با یک تولید کننده محتوا می‌توانند با هم کار کنند و شبکه و سازماندهی شوند در یک بستر مشترک، یکی از نکات مهم این جریان می‌باشد.

 

کسرایی نیا ادامه داد: با این اهداف به جرأت میتوان گفت این رویداد یکی از تخصصی ترین رویداد های تشکیلاتی محور در سطح استان در چند سال اخیر می‌باشد.

 

وی بیان کرد: امیدواریم که با حضور فعالان شاخص فضای مجازی استان که با هر مجموعه ای همکاری دارند و نگاه انقلاب اسلامی دارند و همچنین رشد آرمان های انقلاب اسلامی برایشان از اهمیت بالایی برخوردار هست، در این رویداد ثبت نام کنند.

 

مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان جنوبی گفت: علاقه مندان به شرکت در این رویداد از طریق پایگاه اینترنتی آموزشی سراج به آدرس www.amoozesh.seraj.ir و یا از طریق کد *6655*2*2000*4# و یا هم از طریق شماره تلفن های 32212909 و یا 32212907 با دبیرخانه این اجلاس تماس بگیرند و از جزئیات این اجلاس مطلع شوند.

 

وی افزود: پذیرش این رویداد 2 روزه از عصر چهارشنه شروع خواهد شد و تا ظهر جمعه ادامه پیدا خواهد کرد که در این رویداد 12 نشست تخصصی و 3 کارگاه عمومی و همچنین برنامه های تشکیلاتی و فوق برنامه پیش بینی شده تا بتوانیم به یک ایده‌آل در سطح تشکیلات و اثرگذاری برسیم.

 

انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب