سرویس: اخبار استان کد خبر: 91189 ۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۱

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی:

2 میلیارد و 800 میلیون ریال پرونده تخلف در طرح نظارتی خدمات عمومی خراسان‌جنوبی تشکیل شده است

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه خدمات عمومی و دولتی تاکنون، 2 میلیارد و 846 میلیون و 131 هزار ریال پرونده تخلف برای واحدهای ارائه دهنده خدمات عمومی و دولتی متخلف در استان تشکیل شده است.

2 میلیارد و 800 میلیون ریال پرونده تخلف در طرح نظارتی خدمات عمومی خراسان‌جنوبی تشکیل شده است

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی تهوری معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی امروز در جمع خبرنگاران، گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه خدمات عمومی و دولتی تاکنون 2 میلیارد و 846 میلیون و 131 هزار ریال پرونده تخلف برای واحدهای ارائه دهنده خدمات عمومی و دولتی متخلف در استان تشکیل شده است.

 
وی افزود: تعداد پرونده های متشکله در این طرح 69 فقره بوده و این تعداد پرونده طی بیش از 5 هزار و 700 مورد بازرسی از واحدهای ارائه دهنده خدمات عمومی و دولتی خراسان‌جنوبی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.
 
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی بیان کرد: در این طرح با بررسی‌های صورت گرفته در برخی از تخلفات، پرونده هایی با ارزش ریالی بالایی تشکیل شده  که 400 میلیون ریال، 360 میلیون ریال و 310 میلیون ریال به تنهایی ارزش 3 پرونده متشکله در این طرح بوده است.
 
تهوری به برگزاری مستمر گشت‌های مشترک بازرسی در نوبت صبح و عصر اشاره کرده و گفت: از ابتدای این طرح، برگزاری گشت مشترک با سایر دستگاه‌های نظارتی و مرتبط در راستای نظارت هر چه بهتر و بررسی تمامی جوانب به منظور رعایت حقوق مصرف کنندگان از سوی واحدها در سطح استان در دستور کار بازرسان قرار گرفته است.
 
وی خاطر نشان کرد: هم استانی‌ها می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی از سوی واحدهای ارائه دهنده خدمات عمومی و دولتی از جمله اماکن ورزشی، مهدکودک ها، مدارس غیرانتفاعی، آموزشگاه‌ها و ...، مراتب را به سامانه ارتباطی 124 این معاونت در مرکز استان و ادارات تابعه در شهرستان ها اعلام کنند تا ضمن بررسی گزارش با متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.
 
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اظهار کرد: طرح نظارتی ویژه خدمات عمومی و دولتی خراسان‌جنوبی از دهم تیر ماه سالجاری آغاز شده است و تا دهم مرداد در سطح استان ادامه دارد.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب