سرویس: اخبار استان کد خبر: 91188 ۱۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۱

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد

تخلف 560 میلیون ریالی یکی از عوامل توزیع آرد در خراسان‌جنوبی

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: برای یکی از عوامل توزیع آرد در استان به مبلغ 560 میلیون ریال پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.

تخلف 560 میلیون ریالی یکی از عوامل توزیع آرد در خراسان‌جنوبی

به گزارش خبرنگار خاورستان، علی تهوری معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای یکی از عوامل توزیع آرد در استان به مبلغ 560 میلیون ریال پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.

وی با اشاره به اینکه تخلف این واحد گرانفروشی و عرضه خارج از شبکه بوده، افزود: نظارت دقیق و مستمر بر عملکرد واحدهای اقتصادی بالاخص واحدهای عرضه کالاها و مایحتاج اولیه و اساسی مردم با جدیت و بدون هیچ اغماضی در حال انجام است.

 
تهوری با اشاره به نظارت بازرسان بر زنجیره و شبکه‌های توزیع آرد و نان در استان بیان کرد: توزیع آرد از کارخانه تا نانوایی‌ها و عرضه نان تحت نظارت مستمر بازرسان این سازمان، اتاق اصناف، بازرسان اتحادیه مربوطه و بازرسان شبکه بهداشت بوده و مورد ارزیابی و کنترل قرار می‌گیرد.
 
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: تمام تخلف‌های صنفی به‌ ویژه در حوزه توزیع آرد و نان با حساسیت‌ خاصی رصد می‌شود و با متخلفان در این حوزه با توجه به اهمیت موضوع با قاطعیت برخورد و متخلفان به تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد.
 
انتهای پیام/127

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب