سرویس: اجتماعی کد خبر: 91179 ۱۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۱

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند:

نشست هم‌اندیشی شهرداری بیرجند با هیئت‌های مذهبی برگزار شد

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند گفت: نشست هم‌اندیشی هیئت‌های مذهبی و شهرداری بیرجند با هدف شناسایی ظرفیت‌ها برای تمام مناسبت‌ها و برنامه‌های طول سال است تا با هم افزایی بیشتر کارها پیش رود.

نشست هم‌اندیشی شهرداری بیرجند با هیئت‌های مذهبی برگزار شد

به گزارش خاورستان، محمد رضا قلاسی مود سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند در نشست هم اندیشی و هماهنگی آذین‌بندی سطح شهر در مناسبت‌های مذهبی که با حضور مسئولین فرهنگی مساجد و  هیئتهای مذهبی شهر بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری این جلسه با هدف شناسایی ظرفیت‌ها برای تمام مناسبت‌ها و برنامه‌های طول سال است تا در یک همکاری بین هیئات مذهبی و شهرداری، با هم افزایی بیشتر کارها پیش رود.

 

 

 وی افزود: امسال با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، برنامه‌های خاصی برای اعیاد قربان تا غدیر در نظر گرفته‌ایم و به‌طور ویژه نشاط اجتماعی را در این ایام دنبال می‌کنیم. 
 
 
 
قلاسی با اشاره به حرکت مردمی برای آذین بندی محلات که سال‌هاست در مناسبت های مذهبی در برخی شهرها توسط هیئتی‌ها و مردم محله صورت می‌گیرد، گفت: این یکی از اهدافی است که ما دنبال می‌کنیم تا آذین‌بندی محلات در مناسبت ها خصوصا از عید قربان تا غدیر صورت گرفته و چهره شهر توسط خود مردم عوض شود.
 
 
 
گفتنی است در این جلسه مقرر گردید هیئات مذهبی با جدیت بیشتر با هماهنگی و همکاری با سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی به آذین بندی معابر منتهی به مساجد اقدام کنند.
 
 
انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب