سرویس: اجتماعی کد خبر: 91162 ۱۴:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

آقای رئیس جمهور برای حل مشکلات مردم از کلید مبارک خود استفاده کنید/ در مبارزه با مفاسد اقتصادی فرقی بین افراد و جریان‌ها وجود ندارد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که در واقع دولت و مجلس در زمینه کنترل قیمت‌ها به وظایف خود عمل نکرده است، گفت: آقای رئیس جمهور همان‌گونه که وعده داده بودید برای حل مشکلات مردم از کلید مبارک خود استفاده کنید تا شاید مؤثر افتد.

آقای رئیس جمهور برای حل مشکلات مردم از کلید مبارک خود استفاده کنید/ در مبارزه با مفاسد اقتصادی فرقی بین افراد و جریان‌ها وجود ندارد

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در نطق اضطراری در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با شجاعت و قاطعیت کشتی متخلف انگلیسی را متوقف کردند تشکر می‌کنم تا دزدان دریایی انگلیسی بدانند دوران زورگویی و دروغ به پایان رسیده است.

 

وی افزود: انگلیسی‌ها بدانند ایران امروز، ایران دوران رضا خان و فرزندش نیست که هر لحظه بخواهند ایران را اشغال و شخص اول را با ذلت بیرون کند و هر کس را که بخواهند جای او بیاورند.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: به فضل الهی و با رهنمودهای مقام معظم رهبری و حضور مردم در صحنه ایران اسلامی چنان اقتداری به دست آورده است که رئیس جمهور آمریکا فقط در خواب پهبادهای ما را سرنگون می‌کند و در بیداری به آنها افتخار می‌کند.

 

عبادی تصریح کرد: آنچه امروز بیش از هر زمان دیگری روشن است، رذالت اروپا و آمریکا است که در پشت پرده‌ شعارهای حقوق بشر و دموکراسی به دنبال غارتگری مدرن هستند لذا نه تنها نماد تمدن بشری نیستند بلکه در غارتگری و رذالت رویِ اعراب جاهلیت را سفید کردند.

 

وی افزود: غرب علم را برای غارتگری، حقوق بشر را برای جنایت بر بشریت و دموکراسی را برای حاکمیت ثروتمندان بر مردم می‌خواهند.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: جای تاسف دارد در سایه عملکرد نامطلوب برخی کارگزاران و نیز کوتاهی دستگاه‌های فرهنگی، برای برخی هنوز این جانیان و غارتگران بین المللی به عنوان الگوی فردی، اجتماعی و سیاسی قلمداد می‌شود.

 

عبادی با اشاره به این‌که از جمله توطئه‌های غرب، تهاجم فرهنگی است، تصریح کرد: غرب در قالب ترویج بی‌حجابی، برهنگی و بی‌عفتی خود را نشان داده است تا نظام خانواده در ایران را هدف قرار دهد البته کم‌کاری صدا و سیما و دستگاه‌های فرهنگی در ترسیم آثار شوم برهنگی فرهنگی مشهود است.

 

وی با طرح این سوال که آیا بی‌حجابی و عدم رعایت دستورات اسلام جز انهدام نظام خانواده و طلاق و قتل چیز دیگری به همراه دارد؟، افزود: در ترسیم این مسائل واقعی و روشن موفق نبودیم، کافی بود از صدها پرونده در دادگاه‌ها سریال و فیلم می‌ساختیم تا امروز در اهمیت حجاب کسی تردید نداشته باشد و نسبت به خطر ولنگاری کسی غفلت نورزد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که از آیت الله رئیسی و قوه قضائیه به واسطه شروع خوب در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی کمال تشکر را دارم، گفت: امیدوار قوه قضائیه در مبارزه با مفاسد اقتصادی ملاحظه هیچ فرد و جریانی را نداشته باشد.

 

عبادی خاطرنشان کرد: در مبارزه با فساد، فرقی بین نماینده مجلس، وزیر، امیر، سردار، چپ و راست وجود ندارد و باید از همه حسابرسی شود.

 

وی افزود: از دولت درخواست داریم نسبت به کنترل قیمت‌ها اهتمام داشته باشد چراکه قیمت‌های افسار گسیخته و متفاوت مردم را خصوصا اقشار کم درآمد را رنجور کرده است، مگر مردم چه قدر باید سختی و رنج را تحمل کنند؟

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که در واقع دولت و مجلس در زمینه کنترل قیمت‌ها به وظایف خود عمل نکرده است، گفت: آقای رئیس جمهور همان‌گونه که وعده داده بودید برای حل مشکلات مردم از کلید مبارک خود استفاده کنید تا شاید مؤثر افتد.

 

عبادی تصریح کرد: آقای رئیس جمهور بسیاری از مردم روستایی در خراسان جنوبی و حوزه انتخابی این جانب درمیان و خوسف در این هوای گرم آب آشامیدنی ندارند و حتی برخی از روستاها در شبانه‌روز یک ساعت آب دارند.

 

وی از رئیس جمهور خواست آب خانه وزیر نیرو در شبانه‌روز به جز یک ساعت قطع شود تا وزیر نیرو کمی از درد مردم را درک کند تا شاید این‌گونه انتقال آب از دریای عمان به خراسان جنوبی برای ایشان اهمیت پیدا کند و اجرایی شود.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی درپایان از وزیر راه و شهرسازی و خادمی رئیس شرکت ساخت راه‌آهن به واسطه فراهم کردن مناقصه عملیات اجرایی راه آهن خراسان‌جنوبی تشکر کرد و گفت: این کار می‌توانست زودتر انجام شود اما یقینا شروع عملیات اجرایی آن می‌تواند چشم مردم خراسان‌جنوبی را روشن کند.

 

انتهای پیام/ 132

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها

آخرین مطالب