آب و هوا تازه های سایتپربیننده ترین

کد مطلب: 91149
تاریخ انتشار : 1398/04/30 - 09:06
همزمان با هفته بهزیستی و در راستای مسئولیت های اجتماعی سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی به همراه جمعی از کارکنان و مدیران ستادی و اعضای شورای فرهنگی با حضور در خانه فرزندان امام علی (ع) شهرستان بیرجند با کودکان و نوجوانان تحت سرپرستی این مرکز دیدار کرد.
به گزارش خبرنگار خاورستان، آذری نصرآباد سرپرست مخابرات منطقه با گرامیداشت «هفته بهزیستی» تلاش های ارزشمند مدیریت، کارکنان و مربیان مرکز خانه فرزندان امام علی (ع) که با توان بخشی، خدمت رسانی به موقع به مددجویان، زمینه های آسایش معلولان، مددجویان و سالمندان این شهرستان را فراهم می کنند، شایسته تقدیر دانست و نقش اداره بهزیستی شهرستان و کارکنان آن را در مدیریت و کاهش آسیب های اجتماعی بسیار مهم و استقامت و صبوری آنها را ستودنی ذکر کرد.
 
 
آذری نصرآباد برای هرگونه همکاری و تعامل جهت ایجاد شادی و نشاط در بین فرزندان خانه امام علی (ع) اعلام آمادگی نمود و با اختصاص هدایایی از قبیل سرویس FTTH و اشتراک فیلم جهت استفاده این عزیزان، ابراز امیدواری نمود با استفاده صحیح از سرویس های فوق شاهد رشد و ترقی این فرزندان برومند باشیم.
 
 
مدیر مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست خانه امام علی (ع) نیز ضمن خوشامدگویی و تشکر از حضور سرپرست ،مدیران و کارکنان مخابرات منطقه گزارش مختصری از تاریخ تأسیس و اقدامات صورت گرفته در این مرکز را ارائه کرد.
 
 
انتهای پیام/133


نظر شما

ایمیل شما جهت ارتباط بوده و نمایش داده نمی شود.